Οι διαιτητές της Γ’ εθνικής

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι κομισάριοι που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ εθνικής.

Αναλυτικά:

1ος Όμιλος
Κυριακή 16 Δεκεμβρίου
Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Ακράτα Ραχιώτης-Τηγάνης (Ηλιόπουλος)
Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Αιγάλεω Κυριακόπουλος-Τσιμπούρης (Κωστής)
Αντ. Φώτσης 12.00 Ηλυσιακός-Νέο Ληξούριο Φάκαρος-Μαρίγλη (Τηγάνης)
Αλ. Σάλτας 17.00 Μεγαρίδα-Πέρα Αργυρούδης-Μπιτσιντζάνος (Κώτσης)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Άρης Νίκαιας Λεκατσάς-Καββαδάς (Μάρκου)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Σπυρόπουλος-Μαρτινάκος (Σταύρου)
Λεχαιου 17.00 Λέοντας 2014-Έσπερος ΑΟΠΑ Χριστοδουλάκης-Δελαγραμμάτικας (Πετρόπουλος)

Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου
Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Άρης Νίκας Κυριακόπουλος-Μπακετέα (Κοκορδάτος)

2ος Όμιλος
Σάββατο 15 Δεκεμβρίου
Καλλιθέας Ρόδου 15.00 Καλλιθέα Ρόδου-Κορωπί Κουτσοδήμος-Καμήτσος

Κυριακή 16 Δεκεμβρίου
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Πόντας-Τεφτίκης (Φαλούκας)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-ΚΑΟ Μελισσίων Κοτσίμπος-Ντάνος (Μαγκανάς)
Βοηθητικό ΣΕΦ 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Αργοναύτης Τριγλίας Ζιώγας-Σιδέρης (Μπουρνάς)
Χίου 17.00 Βούρειος-Έξω Παναγίτσα Αντωνιάδης-Νερομυλιώτης (Σκούφαλος)
Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου Καλογριάς-Μελισσάρης (Κάλφα)
Αταλάντης 15.00 Λοκρός-Δειλινό Μαρινάκης-Τσακιράκη (Χριστοδούλου)

3ος Όμιλος
Κυριακή 16 Δεκεμβρίου
Βικέλας 17.00 Βέροια-Πρωτέας Γρεβενών Λουλουδιάδης-Θρασυβουλίδης (Μελανίδης)
Βλαχάβειο 17.00 Καλαμπάκα-Τιτάνες Παλαμά Αγραφιώτης Γρ.-Κουκουλεκίδης (Χλωρός)
Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γαζέτας-Παπαθανασίου (Καλότσης)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ίκαροι Τρικάλων Ντόγκας-Χατζηκώστας (Κανελλόπουλος)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ολυμπιακός Βόλου Παπανικολάου-Λυγούρας (Μυζίκος)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Μαντουλίδης Κοντογιάννης-Γκέκας (Καραδήμας)

4ος Όμιλος
Κυριακή 16 Δεκεμβρίου
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Δέλλας (Μήτσιου)
Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Κομοτηνή Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Παραλυκίδης)
Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-ΒΑΟ Δημάδης-Γιαννούλης Α. (Θωμόπουλος)
Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Μακάμπη Σιταρίδης-Πράττος (Σακελλαρίου)
Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Ν. Μουδανιά Λάλλα-Νέδολου (Πολυχρονίδης)
Φ.Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Δέκα Καλέσης-Χρυσάφης (Σαλικίδης)
Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίς Ξάνθης Παζώλης-Γεωργούλης (Φωτιάδης)