Οι ρέφερι της Γ΄εθνικής

Ανακοινώθηκαν οι ρέφερι της 11ής αγωνιστικής σε βορρά και νότο.

1ος Όμιλος

Κυριακή 13 Ιανουαρίου
Τέντα 12.00 ΣΚ Καλαμάτα-Νέο Ληξούριο Μαγκουνής-Τεφτίκης (Γιαλικάρης)
Κάτω Αχαγιάς 17.00 ΑΟ Αχαγιά ’82-Ηλυσιακός Κοτσίμπος-Καββαδάς (Μάρκου)
ΑΛ. Σάλτας Μέγαρα 17.00 ΝΕ Μεγαρίδας-Έσπερος ΑΟΠΑ Κώτσου-Παπαδημητρόπουλος (Τηγάνης Γεωρ.)
Αιγίου 17.00 ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου-Αιγάλεω ΑΟ Καρανικόλα Αλ.-Κατσαπρακάκης (Κοκορδάτος)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός Ν. Φ.-ΑΟ Ακράτα Καρακωνσταντόπουλος-Ροδίτης (Κουλούρης)
Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-ΠΝΟ Άρης Νίκαιας Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Ελένης)
Βυζαντινό ΑΚ 17.00 ΑΣ Πέρα-ΑΕΝ Κηφισιάς Τσάτσης-Σκουλαρίκης (Ευστρατίου)

2ος Όμιλος
Σάββατο 12 Ιανουαρίου
Καλλιθέας Ρόδου 13.00 ΑΕ Καλλιθέας Ρόδου-ΚΑΟ Μελισσίων Τσακαλογιάννης-Ασημακάκη (Ξάνθος)

Κυριακή 13 Ιανουαρίου
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Αργοναύτης Τριγλία Ραφήνας Γρίβα-Αντωνιάδης (Ζερβούδης)
Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Ίκαρος Νέας Σμύρνης Μαρινάκης-Τσακιράκη (Ναλετάκης Ι.)
Θήβας 17.00 Άρης Θήβας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καρακάσης-Σκανδαλάκης (Χριστοδούλου)
Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Κορωπίου Μακρόπουλος-Ασλανίδης (Δεσάρτης)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-Ερμής Σχηματαρίου Ουσταμπασίδης-Κοτσώνης (Σταμάτης Φ.)

Πέμπτη 17 Ιανουαρίου
Λίντο 18.00 Δειλινό ΑΟ-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Πολυχρόνης-Καραμπιτσάκος (Ευαγγελινός)

3ος Όμιλος
Κυριακή 13 Ιανουαρίου
ΔΑΚ Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Τζιοπάνος Γ.-Θρασυβουλίδης (Καλότσης)
Βλαχάβειο 17.00 ΑΟ Καλαμπάκας-ΓΑΣ Μελίκης Δέλλας-Αναστασιάδης (Χλωρός)
ΔΑΚ Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Τιτάνες Παλαμά Κρεσταινίτης-Λογοθέτης (Κανελλόπουλος)
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Πρωτέας Γρεβενών Κοντογιάννης-Μπούγλος Π. (Μυζίκος)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Ίκαροι Τρικάλων Πράττος-Πλατέλλα (Τσιγκέλης)
Πολυκάστρου 17.00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-Ολυμπιακός Βόλου Κουκουλεκίδης-Τσαρδούλιας (Ελευθεριάδης)

4ος Όμιλος
Κυριακή 13 Ιανουαρίου
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-ΒΑΟ Βασιλόπουλος-Σελεβός (Κασαπίδης)
ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-ΑΟ Πολύγυρου Καρακώστας-Γεωργούλης (Παπαδόπουλος Ν.)
Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Σαρακενίδης-Χατζηκώστας (Βαφείδης)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΑΣ Κομοτηνή Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Σακελλαρίου)
Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Αίας Ευόσμου Καλέσης-Λαδάς (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΟ Ν. Μουδανιών Κολοκυθάς-Καντερές (Ανδρίτσος)
Αλεξάνδρειο 18.00 ΓΣ Μακαμπή-ΔΕΚΑ Αγραφιώτης Γρ-Παπαθανασίου (Δροσόπουλος)