ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α2 ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012-2013


1η Αγωνιστική

13/10/12
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  85-66
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  86-88
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ  77-80
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΠ  83-59
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  83-62
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  85-71
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  76-64

2η Αγωνιστική

20/10/12 ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  86-69
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  77-60
ΚΑΠ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  77-71
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  62-79
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  79-72
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  58-63
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  71-64

3η Αγωνιστική

27/10/12 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  78-88
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΑΠ  101-74
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  75-70
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  88-61
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  74-61
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  66-52
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  71-78

4η Αγωνιστική

03/11/12 ΚΑΠ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  96-86
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  56-59
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  81-83
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  67-74
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  59-68
 4/11 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  88-83
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  89-65

5η Αγωνιστική

10/11/12 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  79-69
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  72-56
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  71-55
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  65-59
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  87-71
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  74-73
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΚΑΠ  81-71

6η Αγωνιστική

17/11/12 ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  87-85
 21/11 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  67-79
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  69-71
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  65-74
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  83-70
 18/11 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  71-68
ΚΑΠ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  67-87

7η Αγωνιστική

24/11/12 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  95-79
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  66-62
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  93-81
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  73-70
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΚΑΠ  74-89
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  82-81
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  88-60

8η Αγωνιστική

01/12/12 ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  72-73
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  82-84
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  68-64
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  79-42
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  67-76
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  81-88
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΑΠ  85-88

9η Αγωνιστική

08/12/12 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  76-54
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  90-81
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  76-74 παρ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  97-94 παρ.
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  80-65
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  92-67
ΚΑΠ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  84-77

10η Αγωνιστική

15/12/12 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  76-81
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  92-64
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  82-67
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  70-87
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  69-80
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΑΠ  77-62
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  83-79

11η Αγωνιστική

05/01/13 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  89-80 παρ.
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  89-78
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  64-67
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  79-86
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  107-66
ΚΑΠ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  74-62
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  93-87

12η Αγωνιστική

12/01/13 ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  75-70
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  86-76
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  65-53
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  92-79
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΠ  76-78
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  72-66
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  72-56

13η Αγωνιστική

19/01/13 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  69-80
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  Αναβλ.
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  87-89 2η παρ.
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  83-79
ΚΑΠ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  80-74
 21/1 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  86-82
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  79-71

14η Αγωνιστική

26/01/13 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  84-78 παρ.
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  76-72 παρ.
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  96-73
ΚΑΠ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  68-74
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  84-89
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  71-60
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  78-56

15η Αγωνιστική

02/02/13 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  90-75
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  90-57
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΠ  74-73
 3/02 ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  128-68
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  81-59
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  74-66
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  50-49

16η Αγωνιστική

09/02/13 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  87-68
ΚΑΠ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  67-77
 10/2 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  69-66
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  58-67
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  67-81
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  73-67
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  78-55

17η Αγωνιστική

23/02/13 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΠ  92-82 παρ.
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  83-68
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  65-60
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  79-51
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  80-64
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  63-69
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  62-75

18η Αγωνιστική

02/03/13 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  94-79
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  62-66
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  79-70
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  65-83
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  93-90
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  81-48
ΚΑΠ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  72-71

19η Αγωνιστική

09/03/13 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  58-73
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  81-68
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  76-69
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  63-54
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  61-56
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  61-49
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΚΑΠ  88-76

20η Αγωνιστική

16/03/13 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 92-89
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 60-72
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 86-77
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 76-71
ΚΑΠ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ 74-69
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 81-73
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 79-68

21η Αγωνιστική

23/03/13 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  88-72
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  93-79
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  63-65
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  62-70
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  68-65
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  87-79
ΚΑΠ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  76-73

22η Αγωνιστική

30/03/13 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  78-67
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  58-50
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  66-63
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  70-55
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  68-88
 3/04 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  70-75
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΑΠ  82-84

23η Αγωνιστική

06/04/13 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  67-80
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  73-71
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  73-81
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  77-45
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  83-71
ΚΑΠ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  82-78
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  76-57

24η Αγωνιστική

13/04/13 ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  96-69
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  80-90 παρ.
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  75-69
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  49-69
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΑΠ  89-87 παρ.
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  73-72

25η Αγωνιστική

20/04/13 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ  70-84
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  68-96
ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ  70-74
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.  82-72
ΚΑΠ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ  70-68 παρ.
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ  20-0
ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  74-66

26η Αγωνιστική

27/04/13 ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ  100-85
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  80-57
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ  62-63
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ  89-81 3η παρ.
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΚΑΠ  102-87
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  67-70
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ  79-83