Τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής:
Σπάτα – Κερατέα 65-71
Αμιλλα – Περισσός 66-72
Θρακομακεδόνες – Απόλλωνας 52-49
ΑΟΚ Χαλανδρίου – Βριλήσσια 75-80
ΕΦΟΑ Σπ. Λούης – Καρέας 56-62
Ν. Ιωνία – Φίλιππος 63-62
Κουκουβάουνες – ΓΣ Χαλανδρίου 65-46
Ερμής Μελισσίων – Δάφνη Δαφνίου σήμερα
Τα φύλλα αγώνα:
ΣΠΑΤΑ – ΚΕΡΑΤΕΑ 65-71 (30-34)
Διαιτητές: Αργυρούδης – Ζερβούδης
ΣΠΑΤΑ (Σωτηριάδης): Καββαδάς 5 (1), Πολυχρόνης 2, Κατσίκης 3, Γιαννακόπουλος 7 (2), Παπαευσταθίου 2, Μπάτας, Περγαντής 22, Τζουράς 15 (3), Πέππας, Λεντάρης, Παπαχρήστου, Χατζόπουλος 9 (3).
ΚΕΡΑΤΕΑ (Κοντός): Σκλέπας 2, Κατσαπρακάκης 7 (1), Γιαλλέλης 4, Κατσίκης 9 (1), Πλαγιαννάκος 22 (1), Μαρκομιχάλης 13, Κοροβέσης, Αμπλιανίτης 8, Πολίτης 6.
ΑΜΙΛΛΑ – ΠΕΡΙΣΣΟΣ 66-72 (27-36)
Διαιτητές: Καραβίτης – Νικολόπουλος
ΑΜΙΛΛΑ (Γιαννικάκης): Γκιάτας 4, Καβούρης 12, Τσαβαλάς 6, Μαυράκης 9, Ιγκλέζος 15 (3), Καμπίτης 13 (1), Κωστελίδης 7.
ΠΕΡΙΣΣΟΣ (Σωτηρίου): Κατζιλιέρης 2, Σπάθας 2, Κουκάκης 4, Κυζήλης 3, Μπαρδάκος 20 (1), Κουτσουμπάς 5 (1), Νεοφύτου 4, Βλάσσης 14, Παπαδόπουλος 18 (1).
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 52-49 (30-31)
Διαιτητές: Παυλόπουλος – Κόλλιας
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Δαμιανίδης): Φώσκολος 7, Σαραντόπουλος 4, Μαχαίρας, Καρτάνος Ν. 2, Χόντος, Αγγελόπουλος 11 (3), Μπαλτάς 6 (1), Ρεντίφης 18(2).
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (Δεσποτάκης): Μισιακός 11 (3), Νίτσιος, Τάγκας 2, Τσατσάνης 7, Παγόπουλος 3, Σταθόπουλος 2, Ψάρρης 9 (1), Κονδύλης 2, Κονταξής 13.
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 75-80 (40-44)
Διαιτητές: Κανακάρης – Αντωνιάδης
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Σταύρου): Βασιλάκος 15. Μπατάκης 5, Δημητριάδης 17, Μορφονιός 11 (1), Μπίνας 4, Καρακίτσος 2, Ανδρουλάκης, Γιαννάκης 22 (2).
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Σπηλιωτόπουλος): Ασπρούλιας 11 (1), Ζαρμπούτης 14, Τριανταφύλλης 2, Νταούντ 28 (5), Χρυσάγης Γ 20, Χαμηλός, Τσαρδούλιας 2, Σακελλαρίδης 3.
ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ – ΚΑΡΕΑΣ 56-62 (34-32)
Διαιτητές: Κουνάκης – Μουρμούρης
ΕΦΟΑ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ (Σεντούκας): Παπαδρόσου 7, Χριστόπουλος 16, Τριγάζης 17, Χρόνης, Ομπιντάια 2, Λούλας, Ντυφαντής 14.
ΚΑΡΕΑΣ (Σουφλάς): Παπαδόπουλος 3, Χατζημωράκης 4, Ορφανός 6, Μάλλιος 8, Γκόφας Γρ. 9, Γκόφας Γ. 16, Μαλούκος 16
Ν. ΙΩΝΙΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ 63-62 (37-23)
Διαιτητές: Γολεγού – Λαζαρίδης
Ν. ΙΩΝΙΑ (Ακριβούλης): Χασαπόπουλος, Καντιδάκης 11, Καβράκης, Σωτηράκης 14 (2), Μαντέλος 15 (1), Τσιαντής 2, Φατούρος 12, Καραγιάννης 9.
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Τσίτος): Τσιμπέρης 17, Καραγιαννιώτης 4, Κοντάκης 11 (2), Τσίκληρας 2, Σιφναίος 20 (2), Τσολάκος Ε. 4, Γάρριος, Ζυγούρης, Τσολάκος Κ 4.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 25 αγώνες)
Ομάδα | Βαθ | Αγών | Ν | Η | Επιθ | Αμυ |
1. ΑΠΟΛΛΩΝ | 46 | 25 | 21 | 4 | 1669 | 1452 |
2. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ | 44 | 25 | 19 | 6 | 1586 | 1375 |
3. ΚΑΡΕΑΣ | 41 | 25 | 16 | 9 | 1642 | 1590 |
4. ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 40 | 25 | 15 | 10 | 1590 | 1504 |
5. ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ | 39 | 25 | 14 | 11 | 1463 | 1433 |
6. Ν. ΙΩΝΙΑ | 38 | 25 | 13 | 12 | 1463 | 1491 |
7. ΕΦΟΑ-ΣΠ.ΛΟΥΗΣ | 38 | 25 | 13 | 12 | 1599 | 1544 |
8. ΠΕΡΙΣΣΟΣ | 38 | 25 | 13 | 12 | 1497 | 1488 |
9. ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 37 | 25 | 12 | 13 | 1566 | 1528 |
10. ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ | 37 | 24 | 13 | 11 | 1443 | 1446 |
11. ΚΕΡΑΤΕΑ | 35 | 25 | 10 | 15 | 1605 | 1628 |
12. ΑΜΙΛΛΑ | 35 | 25 | 10 | 15 | 1636 | 1697 |
13. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ | 35 | 25 | 10 | 15 | 1487 | 1551 |
14. ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ | 34 | 24 | 10 | 14 | 1437 | 1426 |
15. ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ | 33 | 25 | 8 | 17 | 1652 | 1713 |
16. ΣΠΑΤΑ | 27 | 25 | 2 | 23 | 1242 | 1711 |
* Με πράσινο χρώμα οι ομάδες που προβιβάζονται
* Με μπλε χρώμα η ομάδα που παίζει μπαράζ παραμονής
* Με κόκκινο χρώμα οι ομάδες που υποβιβάζονται
ΣΥΜ.: Το επόμενο πρωτάθλημα της Β’ ΕΣΚΑ θα διεξαχθεί με 14 ομάδες σε κάθε όμιλο
Επόμενη αγωνιστική (14/04):
Φίλιππος – Αμιλλα
Κερατέα – ΑΟΚ Χαλανδρίου
Απόλλων – Ερμής Μελισσίων
ΓΣ Χαλανδρίου – Σπάτα
Περισσός – Θρακομακεδόνες
Δάφνη Δαφνίου – ΕΦΟΑ
Βριλήσσια – Ν. Ιωνία
Καρέας – Κουκουβάουνες