Κωστής: «Συγχαρητήρια στα παιδιά»

Με νίκη συνέχισε ο Διαγόρας επί του Αμύντα και ο βοηθός προπονητή, Φοίβος Κωστής έδωσε τα συγχαρητήρια του στην ομάδα, προσκαλώντας το κόσμο να δείξει γι’ ακόμα μια φορά τη στήριξη του στον προσεχές αγώνα με τον Απόλλωνα Πάτρας στο κλειστό Σταύρος Βενέτης, το Σάββατο (16/11, 17:00).

“Συγχαρητήρια στα παιδιά που ήταν για ακόμα μια φορά απόλυτα συγκεντρωμένοι στο παιχνίδι, κάτι το οποίο είναι σχετικά δύσκολο αυτή την περίοδο που επί έναν μήνα έχουμε διπλές αγωνιστικές, με πρωτάθλημα και Κύπελλο. Περιμέναμε ότι το παιχνίδι με τον Αμύντα θα ήταν σκληρό στην έδρα του, καθώς είναι μια ομάδα που δεν τα παραταει ποτέ και το είδαμε αυτό, στο 2ο ημίχρονο όπου μειώθηκε η διαφορά στους οχτώ πόντους, αλλά τέλος καλό όλα καλά.

Θέλω να προσκαλέσω το κόσμο να στηρίξει τα παιδιά όπως έκανε τις προηγούμενες φορές, στο δύσκολο εντός έδρας ματς με τον Απόλλωνα Πάτρας το Σάββατο”.