Αποτελέσματα Γ’ εθνικής (3ος όμιλος – 8η αγ.)

Το πρόγραμμα
Ελευθερία Μοσχάτου – Ποσειδών Λουτρακίου 90-42
Πεύκη – Πέρα 86-74
Νίκη Αμαρουσίου – Χαλάνδρι 69-60
Τήρων Αγ. Θεοδώρων – Μύκονος 63-101
Δικαίου Κω – ΚΑΠ (αναβλήθηκε)
Ρεπό: Ερμιονίδα

Τα φύλλα αγώνα

ΤΗΡΩΝ ΑΓ. ΘΕΟΔ. – ΜΥΚΟΝΟΣ 63-101
ΤΗΡΩΝ ΑΓ. ΘΕΟΔ. (Τσομπάνος): Μουστάκας 7 (1), Τσαντήλας 9, Ρουστένης 4, Μανιάτης 11 (2), Βασιλόπουλος 7 (2), Δεκαβάλας 8, Καλεμτζάκης, Δανίκας 16, Ζαχαρίαδης, Καληγιαννόπουλος 1, Ζαχαρόπουλος, Βαρσάμης.
ΜΥΚΟΝΟΣ (Μανωλιτσάκης): Αγγελακόπουλος, Καραμανλής 7, Μάρζος 14 (3), Καράμπουλας 7, Σαχάς Γ., Ονάσογλου 18 (4), Σαχάς Ι. 4, Στανκοβιτς 10 (1), Βασίλιεβ 3, Τσάμης 17 (2), Κατσαρέας 14, Γούαμπα 7.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 90-42
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 27-7, 47-12, 71-25, 90-42
Διαιτητές: Κωστής, Λιαρομάτης
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Μ. (Σίμος): Κρεμαστούλης 6(2), Παπαγεωργίου 5 (1), Δέλλιος 3, Πασσαλίδης 2, Γιαμπάνης 7 (1), Κωνσταντινάκος 10 (3), Βασιλόπουλος 15 (5), Κιούσης 12 (4), Πετράς 4, Κολοφώτης 2, Κατσόγιαννης 18 (1), Παλουκάκος 6.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Λ. (Νταλίπης): Χρονόπουλος, Δόσης, Πατουχέας 12 (1), Μανωλάκος, Τσιλομελέτης 10 (2), Τουργέλης 2, Τσαούσης, Ντίλης, Σακελάρης 16, Γιαννουκάκος, Ντερτιλής, Παπαγεωργίου 2.

ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ -ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 69-60
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-15, 35-38, 54-49, 69-60
Διαιτητές: Χρηστίδης Ηλ., Ανδρεόπουλος
ΝΙΚΗ (Ζωντός): Κουνάς 11, Πετρίδης 2, Βαφιάς 14 (1), Χατζτηχαραλάμπους, Γεωργακόπουλος 7 (1), Κυπρίζογλου 11, Σπανός 9, Τσεκένης 15 (2), Τσιάτσιος, Μοσχόπουλος.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Στεφανάκης): Κονδύλης 10 (2), Πασχαλίδης 6, Ανδρουλάκης 3 (1), Δεμέναγας 8, Δημητριάδης 11, Μωραΐτης, Αμπελάς, Παππάς 4, Φρίμας, Φωτόπουλος 8 (2).

Η βαθμολογία

ΒΑΘ ΑΓ Ν ΗΤ ΥΠ ΚΑΤ ΔΙΑΦ
1 ΜΥΚΟΝΟΣ 14 7 7 0 622 439 183
2 ΠΕΥΚΗ 14 7 7 0 561 481 80
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 12 7 5 2 532 467 65
4 ΚΑΠ 10 6 4 2 469 440 29
5 ΝΙΚΗ ΑΜΑΡ. 10 7 3 4 543 517 26
6 ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ 10 7 3 4 526 525 1
7 ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 10 7 3 4 501 523 -22
8 ΠΕΡΑ 10 8 2 6 600 638 -38
9 ΧΑΛΑΝΔΡΙ 10 7 3 4 465 517 -52
10 ΤΗΡΩΝ ΑΓ. ΘΕΟΔ. 9 8 1 7 533 639 -106
11 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡ. 8 7 1 6 434 600 -166

Η επόμενη αγωνιστική (12/12, 9η αγ.)
Ποσειδών Λουτρακίου – Πεύκη
Πέρα – Ερμιονίδα
Χαλάνδρι – Ελευθερία Μοσχάτου
Μύκονος – Νίκη Αμαρουσίου
ΚΑΠ – Τήρων Αγ. Θεοδώρων
Ρεπό: Δικαίου Κω