Τα αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής:

Καλαμάτα ’80 – Παναιτωλικός 50-62
Λεωνίδιο – Χολαργός84-89
Έσπερος ΑΟ ΠΑ – Ακράτα73-66
Αγία Παρασκευή – Παναχαϊκή75-55
Μίλων – Πορφύρας 80-86
Τήρων Αγ. Θεοδώρων – ΕΑ Πατρών 71-75
Κρόνος Αγ. Δημητρίου – Κεραυνός Αιγίου 69-72

Τo φύλλo αγώνα:

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ’80 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 50-62
Διαιτητές: Κόλλιας – Αναστασίου.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-11, 20-40, 27-49, 50-62.
ΚΑΛΑΜΑΤΑ ’80 (Αβδάλας): Φωτεινάκης 2, Περσόπουλος, Μπακογιάννης 9, Πουλουπάτης, Γκίνης 21 (3), Βούλγαρης 12, Πολιτόπουλος 6 (1), Υφαντής, Σκοκέας.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Καραπιπέρης): Σωτηρόπουλος, Κοτσέτας 12, Σβορώνος 8, Καλαπανίδας 8, Μιχαηλίδης 10 (3), Ευστρατίου 17, Κουκουνέας 2, Βλαχούλης, Δάρλας 5.

ΈΣΠΕΡΟΣ  ΑΟ ΠΑ – ΑΚΡΑΤΑ 73-66

Διαιτητές: Μπούκας – Διμπινούδης.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 25-19, 41-37, 54-52, 73-66.
ΕΣΠΕΡΟΣ (Γιατράς): Χαλβαζής 12, Γιαννικόπουλος 16 (2), Αποστολόπουλος, Θωνιάτης 24, Ιωάννου 2, Τρυφωνόπουλος 4, Κάλης 11 (3), Αγγελόπουλος 2, Νιφόρας 2, Σκόνδρας, Βασίλιεβ, Πελεκούδας.
ΑΚΡΑΤΑ (Αναστασόπουλος): Κουμπέτσος, Γιούπης 7 (1), Σταμόπουλος 15 (2), Βασιλακόπουλος, Σταυρουλάκης 7 (1), Ζίζηλας 2, Μπιτσάκος 6, Γεωργιάδης 12, Τσινούκας 17 (1), Παλαιολόγου, Σταυρόπουλος.

ΤΗΡΩΝ – ΕΑΠ 71-75
Διαιτητές: Ντάβαρης – Ιατρού.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-24, 43-38, 63-60, 71-75.
ΤΗΡΩΝ (Ρουστέμης): Κακαβάς 11 (2), Αρβανιτάκης 2, Λεβεντόπουλος 3 (1), Σακελλαράκης 20, Λιτόπουλος 13, Σταυρόπουλος 15 (1), Ράπτης Κ. 7.
ΕΑΠ(Λιόνας): Ζούκας 7 (1), Στάμος 4, Σταυρόπουλος 2, Κεφαλάς 41 (4), Τσεκλένης 11, Κυρίτσης, Χουλιάρας 10, Σταυράκης.

ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 84-89
Διαιτητές: Χαραλαμπάκης – Σπυρόπουλος Α.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-20, 39-36, 57-57, 84-89.
ΛΕΩΝΙΔΙΟ (Νικολαΐδης – Δολιανίτης): Χείλαρης 10 (1), Μουλάς 9 (1),  Σακελλάρης 8, Μελάς 23 (4), Κόγκας 7 (1), Ογεφούγκα 1, Μπουτσικάκης 2, Χριστόδουλος 17, Κρίτσαλος 8.
ΧΟΛΑΡΓΟΣ (Συμεωνίδης): Ατζαμόγλου 26 (4), Πουλής 7 (1), Κεράτσας 1, Δανιήλ 11 (3), Κιαπέκος 5, Γιάννι 4, Στεφανής 11, Τασσιόπουλος 18, Σπανός 6.

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 75-55
Διαιτητές: Μπλέτσας – Γιαννακουδάκης.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-14,  35-26, 52-38, 75-55.
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Χατζηπανηγύρης): Σταφυλάς 4, Άρχος, Χατζηκωστής 16 (4), Ρώης 5 (1), Σβερκούνος 2, Κουτσός 3 (1), Σοφρωνάς 7 (2), Ζερβός 11 (2), Γιαννιώδης 4, Μάτος 9, Καραμπάς 14 (2), Κουναλάκης.
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (Δεράος): Χρυσανθόπουλος, Γατσούλης 2, Κορακιανίτης, Καρνάβας 14, Μοσχοβάκης 16 (1), Δεράος 7 (1), Αναγνωστόπουλος 4 (1), Βουρνάς 8, Σοχωράκης 4, Θωμάς.

ΜΙΛΩΝ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ 80-86
Διαιτητές: Κουνέλες – Αποστολίδης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 27-13, 45-41, 66-64, 80-86
ΜΙΛΩΝ (Πανούλιας): Ρουσσόπουλος 19 (2), Μέντζος 5, Παπαποστόλου, Βουρλίτης 12 (2), Βλαβιανός 13 (3), Μπένος 17, Ζαχαρόπουλος, Σαλτουρίδης 5, Αντωνόπουλος 7 (1), Κέλης.
ΠΟΡΦΥΡΑΣ (Παπαμάρκος): Λαζαρίδης 7, Καρλάφτης 26 (3), Κατσαρός 17, Γεωργοπαπαδάκος 23 (3), Αθανασάκης, Βήχος 5 (1), Τζοβάρας 6 (1), Πασπαλάς 2.

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 69-72
Διαιτητές: Μακρής – Λιότσος
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 16-19, 33-35, 56-54, 69-72
ΚΡΟΝΟΣ (Παρασκευόπουλος): Μπαλτάς 17 (2), Λαζαρίδης 5, Μωυσίδης 17 (1), Βασάλος 13 (2), Παπαδάκης 2, Καραπλής 9, Μπάλλας 2, Αντωνόπουλος, Σπανός 4 (1).
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ (Χρυσανθόπουλος-Φιλίππου): Κυριακίδης 14, Κανταρτζής 28 (2), Βρύνας Σ. 12 (4), Μαυρίδης 8, Βρύνας Ηλ. 9 (1), Καραγιάννης, Βουρλούμης 1, Μούτσιος, Τσούκαλης.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 20 αγ.)

1. Αγ. Παρασκευή 37 17-3 1653-1334
2. Εσπερος Π. Αλ. 34 14-6 1346-1300
3. Χολαργός 33 13-7 1423-1328
4. Κεραυνός Αιγίου 33 13-7 1421-1365
5. Πορφύρας 31 11-9 1365-1437
6. Μίλων 31 11-9 1447-1392
7. Ακράτα 31 11-9 1364-1361
8. ΕΑ Πατρών 30 10-10 1401-1399
9. Παναιτωλικός 30 10-10 1415-1413
10. Κρόνος Αγ. Δημ. 28 8-12 1330-1356
11. Παναχαϊκή 28 8-12 1252-1344
12. Λεωνίδιο 28 8-12 1448-1475
13. Τήρων Αγ. Θεοδ. 25 5-15 1341-1414
14. Καλαμάτα 21 1-19 1158-1446

* Με πράσινο χρώμα η ομάδα που προβιβάζεται
* Με κόκκινο χρώμα οι ομάδες που υποβιβάζονται

Επόμενη αγωνιστική (21η, 03/04)
Παναιτωλικός – Λεωνίδιο
Χολαργός – Έσπερος ΑΟ ΠΑ
Ακράτα – Αγ. Παρασκευή
Πορφύρας – Παναχαϊκή
ΕΑ Πατρών – Καλαμάτα ’80
Κεραυνός Αιγίου – Τήρων Αγ. Θεοδώρων
Μίλων – Κρόνος Αγ. Δημητρίου