Οι ρέφερι της Γ΄ εθνικής

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες της Κυριακής (13/02) σε βορρά και νότο. 

1ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Ήφαιστος Αχιλλέας Λιότσιος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)

Βενετόκλειο 14.00 Διαγόρας Ρόδου-Αίολος Αγυιάς Πατρών Καλογερόπουλος Φ.-Μαρτινάκος (Ξάνθος)

Κυπαρισσίας (κ.θ.) 17.00 Δίων Ο Κυπαρισσεύς-ΣΔΥ Τρίπολης Κωστής-Λιαρομάτης (Παπαδόπουλος Γ.)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Σφήκα Αμαλιάδας Μπούκας-Ραπτογιάννης (Ναλετάκης Μ.)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Καλαμάτα Τζιμινίδης-Περδετζόγλου (Θεοδοσόπουλος)

2ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου

Π. Σαλπέας 16.30 Πορφύρας-Μίλων Κιουλάφας-Λαζόγκα (Βαμβακάς)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Ιστιαίας 12.30 Τελεθριακός-Βούρειος ΑΟΛ Σπυρλιδάκης-Καψιώχας (Αλεξίου)

Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Δάφνη Δημουλάς-Μύζικας (Μάρης)

Εσπέρου 13.30 Ίκαρος Καλλιθέας-Κορωπί Ναστούλης-Ευφραιμίδης (Αναστασίου)

3ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου

Π. Χανιώτη 19.00 Μύκονος-Ποσειδών Λ. Κουλουμπαρίτσης-Αυγουστόγλου (Κουνάνης)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πέρα Σπυρόπουλος-Πετράκης Ιωάν. (Κυριόγλου)

Κω 14.00 ΑΕ Δικαίου Κω-Ερμιονίδα Παπαδόπουλος Ανδρ.-Παπαγεωργίου Δ. (Πλατέλλα)

Κρομμυώνιο 17.00 Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Πεύκη Λιόνας-Πλέγας (Ελένης)

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Ελευθερία Μοσχάτου Κούλης Κ.-Κηπώσης (Ζερδεβάς)

4ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Σάββατο 12 Φεβρουαρίου

Κατσιμήδου (κ.θ.) 19.30 Τρίκαλα-Αμπελώνας 1986 Καρακώστας-Δολγύρας (Καρτζονίκας)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Αγριάς 17.00 Αγριά-Νίκαια 2012 Αγραφιώτης Β.-Κλεπουσνιώτου (Γκουντέλιας)

Σοφάδων 17.00 Σοφάες-Αλμυρός Σελεβός-Τσαρδούλιας (Τέγα)

ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αχέρων Καναλακίου Καντερές-Αθανασιάδης Αθ. (Τσιγγέλης)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Αναγέννησις Λαμίας-Αγρίνιο Χουγιάζος-Τσάλας (Κοτσίμπος)

5ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Αριδαία Μπουγλός Ι.-Αβραμίδου (Τζιοπάνος)

Βικέλας 17.00 Βέροια-Αριστοτέλης Γερακίνης-Καννελίδης (Καλότσης)

Μίκρας Α’ 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Αετοί Βέροιας Γκέκας-Γιατρόπουλος (Παπαδόπουλος Ν.)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Καστοριά Καρακώστας-Χάνος (Σακελλαρίου)

11ο Δημ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Ίκαροι Γιαννιτσιών Λυγούρας-Δημητρόπουλος (Σιμητόπουλος Ι.)

6ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ελπίς Αμπελοκήπων Ζαχαριάδης-Ράπτης (Σαλικίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ιωνικός Ιωνίας Ντούρας-Καντζουρίδης (Μπρίγκος)

Μ. Γκράτιος 17.00 Βυζαντινός ΑΟ-Γαλάτιστα Τοπαλίδης-Καρυπίδης (Παπαδόπουλος Ι.)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Ασπίς Ξάνθης Ξέρας-Παπαδόπουλος Γρ. (Φωτιάδης)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Σταυρούπολη Αθανασιάδης Βλ.-Μιχέλη (Λαδόπουλος)