ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ 2022-2023 (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 08/10/22
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 82-78
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 87-47
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 87-89 79-79
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΧΑΝΘ 69-84
ΔΕΚΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ 60-71
Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
 
2η Αγωνιστική – 15/10/22
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 50-53
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 55-74
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 90-62
ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 86-58
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 73-65
Ρεπό: ΔΕΚΑ
 
3η Αγωνιστική – 22/10/22
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 87-50
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 77-65
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΧΑΝΘ 52-50
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ 75-93
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΔΕΚΑ 80-82
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
 
4η Αγωνιστική – 29/10/22
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 51-73
ΧΑΝΘ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 52-67
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 65-53
ΔΕΚΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 78-68 65-65
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 55-73
Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
 
5η Αγωνιστική – 05/11/22
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ 81-64
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ 76-67
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΔΕΚΑ 65-49
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 82-84
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 60-56
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
 
6η Αγωνιστική – 12/11/22
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 72-70
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 78-70
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 62-71
ΧΑΝΘ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 67-79
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 85-66
Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 
7η Αγωνιστική – 19/11/22
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 80-73
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 78-63
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ 60-67
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΑΝΘ 44-95
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
 
8η Αγωνιστική – 26/11/22
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
 
9η Αγωνιστική – 03/12/22
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΕΚΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
Ρεπό: ΧΑΝΘ
 
10η Αγωνιστική – 10/12/22
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΕΚΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 
11η Αγωνιστική – 21/12/22
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΧΑΝΘ – ΔΕΚΑ
Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
 
12η Αγωνιστική – 07/01/23
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΧΑΝΘ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΔΕΚΑ
Ρεπό: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
 
13η Αγωνιστική – 14/01/23
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
Ρεπό: ΔΕΚΑ
 
14η Αγωνιστική – 21/01/23
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΕΚΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
Ρεπό: ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
 
15η Αγωνιστική – 28/01/23
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Ρεπό: ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
 
16η Αγωνιστική – 04/02/23
ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
 
17η Αγωνιστική – 11/02/23
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΝΘ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Ρεπό: ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
 
18η Αγωνιστική – 18/02/23
ΔΕΚΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΝΘ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Ρεπό: ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
 
19η Αγωνιστική – 04/03/23
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ
Ρεπό: ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
 
20η Αγωνιστική – 11/03/23
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Ρεπό: ΧΑΝΘ
 
21η Αγωνιστική – 18/03/23
ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΔΕΚΑ
ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ
Ρεπό: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
 
22η Αγωνιστική – 01/04/23
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΔΕΚΑ – ΧΑΝΘ
Ρεπό: ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
Ρεπό: ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ