ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ος ΒΟΡΡΑ 2022-2023

1η Αγωνιστική – 09/10/22
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 74-64
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 55-60
ΜΕΝΤ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 89-48
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 67-74
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 58-54
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2η Αγωνιστική – 16/10/22
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 65-72
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 74-50
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 69-75
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΜΕΝΤ 71-75
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ 75-68
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 
3η Αγωνιστική – 23/10/22
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 78-56
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 84-81
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 82-76
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 80-60
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 81-74
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
 
4η Αγωνιστική – 30/10/22
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 72-77
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 61-58
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 85-67
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΜΕΝΤ 46-44
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 49-57
Ρεπό: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
 
5η Αγωνιστική – 06/11/22
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 89-57
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 60-68
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 65-76
ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ 75-73
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 86-78 74-74
Ρεπό: ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
6η Αγωνιστική – 13/11/22
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 73-77
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 81-62
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 77-49
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 78-63
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 94-70
Ρεπό: ΜΕΝΤ
 
7η Αγωνιστική – 20/11/22
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 66-59
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ 70-83
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΕΝΤ 81-108
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 68-63
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 69-76
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
 
8η Αγωνιστική – 27/11/22
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Ρεπό: ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
9η Αγωνιστική – 04/12/22
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
 
10η Αγωνιστική – 11/12/22
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΜΕΝΤ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
Ρεπό: ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛΟΣ
 
11η Αγωνιστική – 18/12/22
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
 
12η Αγωνιστική – 08/01/23
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 
13η Αγωνιστική – 15/01/23
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
Ρεπό: ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
 
14η Αγωνιστική – 22/01/23
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
Ρεπό: ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
 
15η Αγωνιστική – 29/01/23
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Ρεπό: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
 
16η Αγωνιστική – 05/02/23
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
Ρεπό: ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
 
17η Αγωνιστική – 12/02/23
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Ρεπό: ΜΕΝΤ
 
18η Αγωνιστική – 19/02/23
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
 
19η Αγωνιστική – 05/03/23
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
Ρεπό: ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
 
20η Αγωνιστική – 12/03/23
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
 
21η Αγωνιστική – 19/03/23
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
Ρεπό: ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛΟΣ
 
22η Αγωνιστική – 02/04/23
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ
Ρεπό: ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ