![](http://www.infobasket.gr/wp-content/uploads/2010/12/1_13-225x300.jpg)
Χαρακτηριστική κίνηση, η απομάκρυνση του Νίκου Τόλια από τον πάγκο της ομάδα και η αντικατάσταση του, από τον συνονόματο πολύπειρο στην κατηγορία Χρυσόγελο. Ο νέος κόουτς αποδέχτηκε την πρόταση και πραγματοποίησε ήδη την πρώτη προπόνηση στους Αγίους Θεοδώρους.
Με την εμπειρία που διαθέτει μιας και έκατσε στον πάγκο ομάδων της κατηγορία (Κρόνος Άγιου Δημητρίου και Σπόρτιγκ), θα προσπαθήσει να βγάλει από το αδιέξοδο το νέο του σύλλογο.