Η… καρδιά του εφηβικού πρωταθλήματος από αύριο (27/4) θα χτυπάει στα Τρίκαλα, όπου μεταφέρεται η τελική φάση με τη συμμετοχή, του Πανσερραϊκού, Ικαρου Καλλιθέας, Παναθηναϊκού, ΑΓΣ Ιωαννίνων, Ελασσόνα και Αρη.
Η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος εφήβων διοργανώνεται από την ΕΟΚ, με την πολύτιμη συμβολή της Περιφέρειας Θεσσαλίας και του Δήμου Τρικκαίων σε συνεργασία με την ΕΣΚΑΘ.
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Προπονητής: Τσουκανέλης Σοφοκλής
4. Παπατσίμπας Παναγιώτης | 1994 | 1.70 | 1 |
5. Παπαδόπουλος Νικόλαος | 1994 | 1.85 | 2 |
6. Ζαραβέλας Αντώνιος | 1994 | 1.85 | 2 |
7. Αναγνωστάκης Ιωάννης | 1994 | 1.93 | 2 |
8. Πλιάκος Χριστόφορος | 1993 | 1.88 | 3-4 |
9. Κατσαπρακάκης Γρηγόριος | 1992 | 1.80 | 2 |
10. Θωμάι Λορέντσο | 1993 | 1.91 | 3-4 |
11. Γέπης Θεόφιλος | 1993 | 1.83 | 2 |
12. Αλεξίου Αλέξιος | 1994 | 1.82 | 2 |
13. Σπυρίκος Κων/νος | 1993 | 1.78 | 1 |
14. Κύρκος Μιχαήλ | 1994 | 1.95 | 5 |
15. Θώδης Παναγιώτης | 1993 | 1.96 | 5 |
ΑΡΗΣ
Προπονητής: Δημητρίου Νίκος
4. Μποχωρίδης Ελευθέριος | 1994 | 1.94 | 2 |
5. Καμηλάλης Αθανάσιος | 1992 | 1.91 | 2 |
7. Γερομίχαλος Δημήτρης | 1994 | 1.80 | 1 |
8. Μαυρογιάννης Γιώργος | 1992 | 1.93 | 1 |
9. Σιώπης Αργύρης | 1992 | 2.03 | 3 |
10. Βασιλειάδης Αλέξανδρος | 1993 | 1.95 | 2 |
11. Ντερβίση Ιωάννης | 1993 | 1.97 | 4 |
12. Γερομίχαλος Πέτρος | 1994 | 1.98 | 3-4 |
13. Μανδάλτσης Αθανάσιος | 1992 | 2.02 | 4-5 |
14. Κάσουρας Ιωάννης | 1992 | 2.02 | 5 |
15. Χρυσικόπουλος Λίνος | 1992 | 2.06 | 3-4 |
16. Δέτσικας Βασίλειος | 1993 | 1.98 | 3 |
17. Θώμος Βασίλειος | 1992 | 2.01 | 5 |
18. Θεοδωρίδης Αλέξανδρος | 1994 | 2.01 | 5 |
19. Κουκουβίνος Νικόλαος | 1994 | 1.85 | 2 |
ΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Προπονητής: Πόντικας Παναγιώτης
4. Αββέλας Αστέριος | 1994 | 1.79 | 2 |
5. Μπαργιάννης Αλέξανδρος | 1992 | 1.78 | 2-3 |
6. Πάσχος Δημήτριος | 1994 | 1.83 | 1-2 |
7. Χασιώτης Δημήτριος | 1994 | 1.83 | 2-3 |
8. Χαιρετίδης Λάζαρος | 1993 | 1.78 | 2-3 |
9. Πατέρας Γιώργος | 1993 | 1.78 | 2-3 |
10. Τουργαίδης Σταύρος | 1994 | 1.94 | 3-4 |
11. Κατσιούλης Κώστας | 1993 | 1.93 | 3-4 |
12. Φλώρος Νικόλαος | 1992 | 2.01 | 5 |
13. Πάσχος Γιώργος | 1993 | 1.95 | 3-4 |
14. Δότας Θωμάς | 1994 | 1.89 | 3-4 |
15. Μπλιάντζας Κίμωνας | 1992 | 2.01 | 4-5 |
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Προπονητής: Τσαουσίδης Ελευθέριος
4. Ξυδάς Παύλος | 1993 | 1.85 | 2 |
5. Δεληγιάννης Γιώργος | 1992 | 1.87 | 1 |
6. Θεολογίτης Σαράντος | 1994 | 1.74 | 1 |
7. Δελέγκος Χρήστος | 1992 | 1.83 | 1 |
8. Βασιλόπουλος Θεόδωρος | 1992 | 1.98 | 4 |
9. Κακάργιας Κωνσταντίνος | 1993 | 1.90 | 2 |
10. Παπαδιονυσίου Ευστάθιος | 1992 | 1.98 | 2-3 |
11. Ιωάννου Γρηγόριος | 1992 | 1.93 | 2-3 |
12. Χαραλαμπόπουλος Στέφανος | 1992 | 2.03 | 4-5 |
13. Δρίβας Δημήτριος | 1994 | 1.92 | 3-4 |
14. Πρέκας Ιάκωβος | 1993 | 2.05 | 5 |
15. Πάνου Σπυρίδων | 1992 | 2.07 | 5 |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Προπονητής: Παπαδόπουλος Κώστας
5. Καραμαλέγκος Γιάννης | 1994 | 1.90 | 1 |
6. Δρακόπουλος Γιώργος | 1993 | 1.91 | 2-3 |
7. Διαφάλιας Μιχαήλ | 1994 | 1.85 | 1-2 |
8. Τάγαρης Κωνσταντίνος | 1992 | 2.08 | 3-4 |
9. Γόντικας Κωνσταντίνος | 1994 | 2.03 | 4 |
10. Ζαρκαδούλας Αλέξανδρος | 1992 | 1.96 | 3 |
11. Κεφαλάς Δημήτρης | 1993 | 1.92 | 2-3 |
12. Δημακόπουλος Γιάννης | 1994 | 2.17 | 5 |
13. Ζούμπος Φώτης | 1993 | 1.93 | 1-2 |
14. Αναγνώστου Ηλίας | 1992 | 2.00 | 3-4 |
15. Μαραγκός Κυπριανός | 1994 | 2.06 | 4-5 |
19. Κορακίτης Γιώργος | 1992 | 1.92 | 1-2 |
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Προπονητής: Χρυσανθίδης Βασίλης
4. Λεονταρίδης Νικόλαος | 1993 | 1.86 | 2 |
5. Σταμπουλής Νικόλαος | 1993 | 1.88 | 3 |
6. Καραλής Βασίλειος | 1992 | 1.80 | 1 |
7. Φάμελος Αγγελος | 1992 | 1.90 | 2 |
8. Λαγουδάκης Γεώργιος | 1992 | 1.92 | 4 |
9. Σοφιανίδης Λεωνίδας | 1993 | 1.82 | 2 |
10. Καβαργύρης Φώτιος | 1992 | 1.97 | 3-4 |
11. Γιαννούλης Βασίλειος | 1994 | 1.85 | 2 |
12. Παπαδόπουλος Γεώργιος | 1994 | 2.05 | 5 |
13. Καραμπέκης Δημήτριος | 1994 | 2.05 | 5 |
14. Χατζηανδρέου Δημήτριος | 1993 | 1.98 | 4 |
15. Τριανταφυλλίδης Οδυσσέας | 1994 | 1.80 | 2 |
Το πρόγραμμα:
Τετάρτη 27/4/2011
16:00 ΑΣ Άρης – ΑΕ Ίκαρος Καλλιθέας
18:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΣ Ελασσόνας
20:00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός – Παναθηναϊκός ΑΟ
Πέμπτη 28/4/2011
16:00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΓΣ Ιωαννίνων
18:00 ΑΕ Ίκαρος Καλλιθέας – ΜΓΣ Πανσερραϊκός
20:00 ΓΣ Ελασσόνας – ΑΣ Άρης
Παρασκευή 29/4/2011
16:00 ΑΕ Ίκαρος Καλλιθέας – ΓΣ Ελασσόνας
18:00 ΑΣ Άρης – Παναθηναϊκός ΑΟ
20:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΜΓΣ Πανσερραϊκός
Σάββατο 30/4/2011
10:00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΣ Άρης
12:00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΓΣ Ελασσόνας
14:00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΕ Ίκαρος Καλλιθέας
Κυριακή 1/5/2011
10:00 ΓΣ Ελασσόνας – ΜΓΣ Πανσερραϊκός
12:00 ΑΣ Άρης – ΑΓΣ Ιωαννίνων
14:00 ΑΕ Ίκαρος Καλλιθέας – Παναθηναϊκός