Τους διαιτητές των εθνικών πρωταθλημάτων που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η ΕΟΚ:
Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
Σάββατο 22/1/2011
Ν. Ερυθραίας 16.30 Πανερυθραϊκός ΑΣ – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος Δεσλής, Τζαφλέρης, Τζιμογιάννης, Μαύρος
Τρίπολης 17.30 ΣΕΦΑ Αρκαδικός – ΑΣ Απόλλων Πατρών Πανταζής, Μαλανδρής, Σιορέντας, Κοκκόρης
ΔΚΓ Ρεθύμνου 16.30 ΑΓΟ Ρεθύμνου – ΚΑΟ Δράμας Ψαριανός, Καλδίρης, Μπίκας, Μαγκανάς
Λαγκαδά 17.30 ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά – ΑΟ Νήαρ Ηστ Παναγιώτου, Νικολούλης, Καλούτσας, Παπαδόπουλος
Άργους 17.30 ΑΕΚ Άργους – ΑΟ Αμύντας Πουρσανίδης Κ., Μήτσιου, Τσώνος Μ., Γιαλικάρης
Β΄ Ελευσίνας 17.30 Πανελευσινιακός ΑΟΚ – ΑΟ Παγκρατίου Μαγκλογιάννης, Τσώνος Β., Θεοδωρόπουλος, Άκελ
Ροιτικών 17.30 ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών Θεονάς, Ταρενίδης Στ., Επιτροπάκης, Παναγιώτου
Λαυρίου 17.30 ΓΣ Λαυρίου – ΑΣ Κοροϊβός Αμαλιάδας Παντελίδης, Παγώνης, Κοτσίμπος, Παλάτος
Β΄ Ανδρών (12η αγωνιστική)
Κυριακή 23/1/2011
ΔΑΚ Πολίχνης 17.00 ΑΜΣ Αναγέννηση Φλόγα – ΓΣ Μ. Αλέξανδρος Αργυρού, Σιμητόπουλος, Σκούλος
ΜΕΝΤ 16.00 ΜΕΝΤ – ΓΣ Διαγόρας Ρόδου Παπαφωτίου, Φακίτσας, Βαφείδης
Αρναίας 17.00 ΣΑ Στρατωνίου – ΑΣ Φίλιππος Βέροιας Δεληγιάννης, Πολυχρονιάδης, Αστρεινίδης
ΔΓ Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω ΑΟ – ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καραβίτης, Νανούρης, Βαμβακάς
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦ Ηρακλείου – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Αντερριώτης, Παπαθανασίου, Κουρκουνάκης
Καλαμαριάς 17.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΟ Αίολος Τρικάλων Τατούδης, Σαλικίδης, Γκάτζος Περάματος 17.00 ΓΣ Περάματος Ερμής – ΑΣΕ Δούκα Τεφτίκης, Μπούκας, Ευστρατίου
Γ΄ Ανδρών (12η αγωνιστική)
1ος Όμιλος Βορρά
Κυριακή 23/1/2011
Άργους Ορεστικού 18.00 Άργος Ορεστικό – Μακεδονικός Πιτσίλκας Β., Τσουμαχίδης, Βόντζας
Αιγινίου 18.00 Αιγινιακός – Μακαμπή Πιτσίλκας Μ., Ρούκας, Βάτσιος
Β.Παρασκευοπούλου 18.00 Μεταμόρφωση Β. – Πρωτέας Γρ. Καρκατσέλας, Κυρίτσης, Γκουντέλιας
Επανωμής 18.00 Αριστοτέλης Επ. – Πανεδεσσαϊκός Τσουμαχίδης, Ζαχάρης, Ανδρίτσος
Αξιούπολης 18.00 Αλέξανδρος Αξ. – Νίκη Βόλου Λαζαρίδης (ΘΕΣ), Τριανταφυλλίδης, Καλότσης
Α΄ ΔΑΚ Κιλκίς 18.00 Αετός Κιλκίς – Αμπελώνα Τάτσικας, Ζαγορίδης, Τοζακίδης
Αγ. Θωμά Λαρ. 18.00 Φοίνιξ Λάρισας – Ηρακλής Κοζάνης Τσιρτσιμάλης, Λόρτος, Γκανάτσιος
2ος Όμιλος Βορρά
Κυριακή 23/1/2011
Ιωνίας Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας – Μακεδονικός Τζιβελεκίδου, Σιταρίδης, Τζιοπάνος
Αδένδρου 18.00 Γαλαξίας Αδεν. – ΑΟ Πολυγύρου Παπαγερίδης, Κατρακάρης, Μηνοβγιούδης
Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνής – ΧΑΝΘ Καρακατσανίδης, Παπαγεωργίου, Τσανίδης
ΔΑΚ Μυγδονιάς 18.00 Δόξα Δρυμού – Ανατόλια Τζίμα, Καρυπίδης, Φωτιάδης
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ. – Τιτάνες Δράμας Συμεωνίδης, Μαραθιώτης, Καλογιούρης
Ασβεστοχωρίου 18.00 ΑΣ Ασβεστοχωρίου – Μαντουλίδης Θεοδώρου, Ελευθεριάδης, Βορεάδης
Ελευθερούπολης Ελευθ/λης Καβ. – ΓΑΣ Χαλκηδόνας Παπαδόπουλος Θ., Ευφραιμίδης, Μπακάλης
1ος Όμιλος Νότου
Κυριακή 23/1/2011
Ακράτας 17.00 ΑΟ Ακράτας – ΓΣΦ Παναιτωλικός Σιώκας, Αναγνώστου, Κωστής
Χολαργού 17.00 ΚΟ Χολαργού – ΑΟΦ Πορφύρας Παπαγιαννόπουλος, Διμπινούδης, Φαλούκας
Παναχαϊκή 17.00 Παναχαϊκή ΓΕ – ΕΑ Πατρών Παυλόπουλος, Ζακεστίδης, Γιοχαλής
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ – ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου Μπορμπαντωνάκης, Ζαμαγιάς, Χασάπης
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟ ΠΑ – ΑΟΝΣ Μίλων Τσάλας, Σπυρόπουλος, Θεοδοσόπουλος
Λεωνιδίου 17.00 ΑΣ Λεωνίδιο – ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου Μαντήλας, Στάθη, Αθανασίου
Τέντα Καλαμάτας 17.00 ΑΟ Καλαμάτα – ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων Ζέρβας, Σταθόπουλος, Γιαλικάρης
2ος Όμιλος Νότου
Κυριακή 23/1/2011
Λίντο 17.00 Ηράκλειο ΟΑΑ – ΑΕ Λιβαδειάς Ραχιώτης, Γκαμήλη, Τζωρτζάκης
Ραφήνας 17.00 ΑΟ Αργοναύτης Τριγ. – ΑΟ Ένωση Ίλιου Παυλόπουλος, Κουνελές, Πετράκης
Χαλκιά-Αναστ. 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας – Φιλαθλητικός ΑΟ Κιούρκας, Δαρλαμήτσος, Ιωάννου
Π. Ψυχικού 17.00 ΑΕ Ψυχικού – Ιωνικός ΑΣ Ν. Φιλ. Πίγκας, Κοντίλης, Τσίχλας
Σπόρτιγκ 17.00 ΑΟ Σπόρτιγκ – ΓΠΣ Χαλκίδας Πρωτούλης, Λουκαράκης, Σιδέρης
Αγ. Κήρυκου 20.00 ΠΑΣ Ίκαρος Ικαρίας – ΓΣ Εργοτέλης Κατωτικίδης, Μέλης
Νεάπολης Μυτιλ. 12.00 ΑΠΣ Παπάδος Γέρας – ΑΟ Π. Φαλήρου Κρεσταινίτης, Τρίγκα, Τσεκούρας