Δόξα Λευκάδας – Ερμής Λαγκαδά
Λαύριο – Αμύντας
ΑΕΚ Aργους – Νέα Κηφισιά
ΑΕΚ – Αρκαδικός
Πιερικός Αρχέλαος – Απόλλων Πάτρας
ΟΦΗ – Πανευλευσινιακός
Παγκράτι – Ικαροι Σερρών
Πανερυθραϊκός – Πέραμα
2η Αγωνιστική 8/10
Αμύντας – Δόξα Λευκάδας
Νέα Κηφισιά – Λαύριο
Αρκαδικός – ΑΕΚ Άργους
Απόλλων Πάτρας – ΑΕΚ
Πανελευσινιακός – Πιερικός Αρχέλαος
Ικαροι Σερρών – ΟΦΗ
Πέραμα – Παγκράτι
Ερμής Λαγκαδά – Πανερυθραϊκός
3η Αγωνιστική 15/10
Δόξα Λευκάδας – Νέα Κηφισιά
Λαύριο – Αρκαδικός
ΑΕΚ Αργους – Απόλλων Πάτρας
ΑΕΚ – Πανελευσινιακός
Πιερικός Αρχέλαος – Ικαροι Σερρών
ΟΦΗ – Πέραμα
Παγκράτι – Πανερυθραϊκός
Ερμής Λαγκαδά – Αμύντας
4η Αγωνιστική 22/10
Αρκαδικός- Δόξα Λευκάδας
Απόλλων Πάτρας – Λαύριο
Πανελευσινιακός – ΑΕΚ Αργους
Ικαροι Σερρών – ΑΕΚ
Πέραμα – Πιερικός Αρχέλαος
Πανερυθραϊκός – ΟΦΗ
Παγκράτι – Ερμής Λαγκαδά
Νέα Κηφισιά – Αμύντας
5η Αγωνιστική 29/10
Δόξα Λευκάδας – Απόλλων Πάτρας
Λαύριο – Πανελευσινιακός
ΑΕΚ Αργους – Ικαροι Σερρών
ΑΕΚ – Πέραμα
Πιερικός Αρχέλαος – Πανερυθραϊκός
ΟΦΗ – Παγκράτι
Ερμής Λαγκαδά – Νέα Κηφισιά
Αμύντας – Αρκαδικός
6η Αγωνιστική 5/11
Πανελευσινιακός – Δόξα Λευκάδας
Ικαροι Σερρών – Λαύριο
Πέραμα – ΑΕΚ Αργους
Πανερυθραϊκός – ΑΕΚ
Παγκράτι – Πιερικός Αρχέλαος
ΟΦΗ – Ερμής Λαγκαδά
Απόλλων Πάτρας – Αμύντας
Αρκαδικός – Νέα Κηφισιά
7η Αγωνιστική 12/11
Δόξα Λευκάδας – Ικαροι Σερρών
Λαύριο – Πέραμα
ΑΕΚ Αργους – Πανερυθραϊκός
ΑΕΚ – Παγκράτι
Πιερικός Αρχέλαος – ΟΦΗ
Ερμής Λαγκαδά – Αρκαδικός
Αμύντας – Πανελευσινιακός
Νέα Κηφισιά – Απόλλων Πάτρας
8η Αγωνιστική 19/11
Πέραμα – Δόξα Λευκάδας
Πανερυθραϊκός – Λαύριο
Παγκράτι – ΑΕΚ Αργους
ΟΦΗ – ΑΕΚ
Πιερικός Αρχέλαος – Ερμής Λαγκαδά
Ικαροι Σερρών – Αμύντας
Πανελευσινιακός – Νέα Κηφισιά
Απόλλων Πάτρας – Αρκαδικός
9η Αγωνιστική 26/11
Δόξα Λευκάδας – Πανερυθραϊκός
Λαύριο – Παγκράτι
ΑΕΚ Αργους – ΟΦΗ
ΑΕΚ – Πιερικός Αρχέλαος
Ερμής Λαγκαδά – Απόλλων Πάτρας
Αμύντας – Πέραμα
Νέα Κηφισιά – Ικαροι Σερρών
Αρκαδικός- Πανελευσινιακός
10η Αγωνιστική 3/12
Παγκράτι – Δόξα Λευκάδας
ΟΦΗ – Λαύριο
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΕΚ
ΑΕΚ Αργους – Ερμής Λαγκαδά
Πανερυθραϊκός – Αμύντας
Πέραμα – Νέα Κηφισιά
Ικαροι Σερρών – Αρκαδικός
Πανελευσινιακός – Απόλλων Πάτρας
11η Αγωνιστική 10/12
Δόξα Λευκάδας – ΟΦΗ
Λαύριο – Πιερικός Αρχέλαος
ΑΕΚ Αργους – ΑΕΚ
Ερμής Λαγκαδά – Πανελευσινιακός
Αμύντας – Παγκράτι
Νέα Κηφισιά – Πανερυθραϊκός
Αρκαδικός- Πέραμα
Απόλλων Πάτρας- Ικαροι Σερρών
12η Αγωνιστική 17/12
Πιερικός Αρχέλαος – Δόξα Λευκάδας
ΑΕΚ – Λαύριο
ΑΕΚ Αργους – Ερμής Λαγκαδά
ΟΦΗ – Αμύντας
Παγκράτι – Νέα Κηφισιά
Πανερυθραϊκός – Αρκαδικός
Πέραμα – Απόλλων Πάτρας
Ικαροι Σερρών – Πανελευσινιακός
13η Αγωνιστική 7/01/12
Δόξα Λευκάδας – ΑΕΚ
Λαύριο – ΑΕΚ Αργους
Ερμής Λαγκαδά – Ικαροι Σερρών
Αμύντας – Πιερικός Αρχέλαος
Νέα Κηφισιά – ΟΦΗ
Αρκαδικός- Παγκράτι
Απόλλων Πάτρας- Πανερυθραϊκός
Πανελευσινιακός- Πέραμα
14η Αγωνιστική 140/01/12
ΑΕΚ Αργους – Δόξα Λευκάδας
Λαύριο – Ερμής Λαγκαδά
ΑΕΚ – Αμύντας
Πιερικός Αρχέλαος- Νέα Κηφισιά
ΟΦΗ – Αρκαδικός
Παγκράτι – Απόλλων Πάτρας
Πανερυθραϊκός – Πανελευσινιακός
Πέραμα – Ικαροι Σερρών
15η Αγωνιστική 21/01/12
Δόξα Λευκάδας – Λαύριο
Ερμής Λαγκαδά – Πέραμα
Αμύντας – ΑΕΚ Αργους
Νέα Κηφισιά – ΑΕΚ
Αρκαδικός – Πιερικός Αρχέλαος
Απόλλων Πάτρας – ΟΦΗ
Πανελευσινιακός- Παγκράτι
Ικαροι Σερρών – Πανερυθραϊκός
16η Αγωνιστική 28/01/12
Ερμής Λαγκαδά – Δόξα Λευκάδας
Αμύντας – Λαύριο
Νέα Κηφισιά – ΑΕΚ Αργους
Αρκαδικός- ΑΕΚ
Απόλλων Πάτρας – Πιερικός Αρχέλαος
Πανελευσινιακός – ΟΦΗ
Ικαροι Σερρών – Παγκράτι
Πέραμα – Πανερυθραϊκός
17η Αγωνιστική 4/02/12
Δόξα Λευκάδας – Αμύντας
Λαύριο – Νέα Κηφισιά
ΑΕΚ Αργους – Αρκαδικός
ΑΕΚ – Απόλλων Πάτρας
Πιερικός Αρχέλαος- Πανελευσινιακός
ΟΦΗ -Ικαροι Σερρών
Παγκράτι – Πέραμα
Πανερυθραϊκός – Ερμής Λαγκαδά
18η Αγωνιστική 11/02/12
Νέα Κηφισιά – Δόξα Λευκάδας
Αρκαδικός- Λαύριο
Απόλλων Πάτρας- ΑΕΚ Αργους
Πανελευσινιακός- ΑΕΚ
Ικαροι Σερρών – Πιερικός Αρχέλαος
Πέραμα – ΟΦΗ
Πανερυθραϊκός – Παγκράτι
Αμύντας – Ερμής Λαγκαδά
19η Αγωνιστική 18/02/12
Δόξα Λευκάδας – Αρκαδικός
Λαύριο – Απόλλων Πάτρας
ΑΕΚ Άργους – Πανελευσινιακός
ΑΕΚ – Ικαροι Σερρών
Πιερικός Αρχέλαος – Πέραμα
ΟΦΗ – Πανερυθραϊκός
Ερμής Λαγκαδά – Παγκράτι
Αμύντας – Νέα Κηφισιά
20η Αγωνιστική 25/02/12
Απόλλων Πάτρας- Δόξα Λευκάδας
Πανελευσινιακός- Λαύριο
Ικαροι Σερρών – ΑΕΚ Αργους
Πέραμα – ΑΕΚ
Πανερυθραϊκός – Πιερικός Αρχέλαος
Παγκράτι – ΟΦΗ
Νέα Κηφισιά – Ερμής Λαγκαδά
Αρκαδικός- Αμύντας
21η Αγωνιστική 3/03/12
Δόξα Λευκάδας – Πανελευσινιακός
Λαύριο -Ικαροι Σερρών
ΑΕΚ Αργους – Πέραμα
ΑΕΚ – Πανερυθραϊκός
Πιερικός Αρχέλαος – Παγκράτι
Ερμής Λαγκαδά – ΟΦΗ
Αμύντας – Απόλλων Πάτρας
Νέα Κηφισιά – Αρκαδικός
22η Αγωνιστική 10/03/12
Ικαροι Σερρών – Δόξα Λευκάδας
Πέραμα – Λαύριο
Πανερυθραϊκός – ΑΕΚ Αργους
Παγκράτι – ΑΕΚ
ΟΦΗ – Πιερικός Αρχέλαος
Αρκαδικός- Ερμής Λαγκαδά
Πανελευσινιακός- Αμύντας
Απόλλων Πάτρας- Νέα Κηφισιά
23η Αγωνιστική 17/03/12
Δόξα Λευκάδας – Πέραμα
Λαύριο – Πανερυθραϊκός
ΑΕΚ Αργους – Παγκράτι
ΑΕΚ – ΟΦΗ
Ερμής Λαγκαδά – Πιερικός
Αρχέλαος Αμύντας – Ικαροι Σερρών
Νέα Κηφισιά – Πανελευσινιακός
Αρκαδικός- Απόλλων Πάτρας
24η Αγωνιστική 24/03/12
Πανερυθραϊκός – Δόξα Λευκάδας
Παγκράτι – Λαύριο
ΟΦΗ – ΑΕΚ Αργους
Πιερικός Αρχέλαος- ΑΕΚ
Απόλλων Πάτρας- Ερμής
Λαγκαδά Πέραμα – Αμύντας
Ίκαροι Σερρών – Νέα Κηφισιά
Πανελευσινιακός- Αρκαδικός
25η Αγωνιστική 31/03/12
Δόξα Λευκάδας – Παγκράτι
Λαύριο – ΟΦΗ
ΑΕΚ Αργους – Πιερικός Αρχέλαος
Ερμής Λαγκαδά – ΑΕΚ
Αμύντας – Πανερυθραϊκός
Νέα Κηφισιά – Πέραμα
Αρκαδικός – Ικαροι Σερρών
Απόλλων Πάτρας – Πανελευσινιακός
26η Αγωνιστική 7/04/12
ΟΦΗ – Δόξα Λευκάδας
Πιερικός Αρχέλαος – Λαύριο
ΑΕΚ – ΑΕΚ Αργους
Πανελευσινιακός – Ερμής Λαγκαδά
Παγκράτι – Αμύντας
Πανερυθραϊκός – Νέα Κηφισιά
Πέραμα – Αρκαδικός
Ικαροι Σερρών – Απόλλων Πάτρας
27η Αγωνιστική 21/04/12
Δόξα Λευκάδας – Πιερικός Αρχέλαος
Λαύριο – ΑΕΚ
Ερμής Λαγκαδά – ΑΕΚ Αργους
Αμύντας – ΟΦΗ
Νέα Κηφισιά – Παγκράτι
Αρκαδικός- Πανερυθραϊκός
Απόλλων Πάτρας – Πέραμα
Πανελευσινιακός – Ικαροι Σερρών
28η Αγωνιστική 28/04/12
ΑΕΚ – Δόξα Λευκάδας
ΑΕΚ Αργους – Λαύριο
Ικαροι Σερρών – Ερμής Λαγκαδά
Πιερικός Αρχέλαος- Αμύντας
ΟΦΗ – Νέα Κηφισιά
Παγκράτι – Αρκαδικός
Πανερυθραϊκός – Απόλλων Πάτρας
Πέραμα – Πανελευσινιακός
29η Αγωνιστική 5/05/12
Δόξα Λευκάδας – ΑΕΚ Αργους
Ερμής Λαγκαδά – Λαύριο
Αμύντας – ΑΕΚ
Νέα Κηφισιά – Πιερικός
Αρχέλαος Αρκαδικός- ΟΦΗ
Απόλλων Πάτρας – Παγκράτι
Πανελευσινιακός – Πανερυθραϊκός
Ικαροι Σερρών – Πέραμα
30η Αγωνιστική 12/5/2012
Λαύριο- Δόξα Λευκάδας
Πέραμα – Ερμής Λαγκαδά
ΑΕΚ Αργους – Αμύντας
ΑΕΚ – Νέα Κηφισιά
Πιερικός Αρχέλαος – Αρκαδικός
ΟΦΗ – Απόλλων Πάτρας
Παγκράτι – Πανελευσινιακός
Πανερυθραϊκός – Ικαροι Σερρών