Η ΕΟΚ πραγματοποίησε σήμερα (25/08), σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας, την κλήρωση, μέσα από την οποία έγινε γνωστό το πρόγραμμα των αγώνων. Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 23 Οκτώβριου και θα ολοκληρωθεί στις 6 Μαΐου, μετά την διεξαγωγή 22 αγωνιστικών. Οι ομάδες του 2ου ομίλου νότου, έμαθαν σήμερα (Πέμπτη 25/08) τις επίσημες υποχρεώσεις τους για τη νέα σεζόν, οι οποίες έχουν ως εξής :
1η Αγωνιστική 23/10/11
Χαλκίδα-Εργοτέλης
Έσπερος Λαμίας-Πολυκράτης
Αετός-Πορφύρας
Ένωσης Ιλίου-Νίκη Αμαρουσίου
Καλλιθέα-Λιβαδειά
Ηρόδοτος-Ψυχικό
2η Αγωνιστική 30/10/11
Πολυκράτης-Χαλκίδα
Πορφύρας-Έσπερος Λαμίας
Νίκη Αμαρουσίου-Αετός
Λιβαδειά-Ένωσης Ιλίου
Ψυχικό-Καλλιθέα
Εργοτέλης-Ηρόδοτος
3η Αγωνιστική 06/11/11
Χαλκίδα-Πορφύρας
Έσπερος Λαμίας-Νίκη Αμαρουσίου
Αετός-Λιβαδειά
Ένωσης Ιλίου-Ψυχικό
Καλλιθέα-Ηρόδοτος
Εργοτέλης-Πολυκράτης
4η Αγωνιστική 13/11/11
Νίκη Αμαρουσίου-Χαλκίδα
Λιβαδειά-Έσπερος Λαμίας
Ψυχικό-Αετός
Ηρόδοτος-Ένωσης Ιλίου
Καλλιθέα-Εργοτέλης
Πορφύρας-Πολυκράτης
5η Αγωνιστική 27/11/11
Χαλκίδα-Λιβαδειά
Έσπερος Λαμίας-Ψυχικό
Αετός-Ηρόδοτος
Ένωσης Ιλίου-Καλλιθέα
Εργοτέλης-Πορφύρας
Πολυκράτης-Νίκη Αμαρουσίου
6η Αγωνιστική 04/12/11
Ψυχικό-Χαλκίδα
Ηρόδοτος-Έσπερος Λαμίας
Καλλιθέα-Αετός
Ένωσης Ιλίου-Εργοτέλης
Λιβαδειά-Πολυκράτης
Νίκη Αμαρουσίου-Πορφύρας
7η Αγωνιστική 11/12/11
Χαλκίδα-Ηρόδοτος
Έσπερος Λαμίας-Καλλιθέα
Αετός-Ένωσης Ιλίου
Εργοτέλης-Νίκη Αμαρουσίου
Πολυκράτης-Ψυχικό
Πορφύρας-Λιβαδειά
8η Αγωνιστική 18/12/11
Καλλιθέα-Χαλκίδα
Ένωσης Ιλίου-Έσπερος Λαμίας
Αετός-Εργοτέλης
Ηρόδοτος-Πολυκράτης
Ψυχικό-Πορφύρας
Λιβαδειά-Νίκη Αμαρουσίου
9η Αγωνιστική 08/01/12
Χαλκίδα-Ένωσης Ιλίου
Έσπερος Λαμίας-Αετός
Εργοτέλης-Λιβαδειά
Πολυκράτης-Καλλιθέα
Πορφύρας-Ηρόδοτος
Νίκη Αμαρουσίου-Ψυχικό
10η Αγωνιστική 15/01/12
Αετός-Χαλκίδα
Έσπερος Λαμίας-Εργοτέλης
Ένωσης Ιλίου-Πολυκράτης
Καλλιθέα-Πορφύρας
Ηρόδοτος-Νίκη Αμαρουσίου
Ψυχικό-Λιβαδειά
11η Αγωνιστική 22/01/12
Χαλκίδα-Έσπερος Λαμίας
Εργοτέλης-Ψυχικό
Πολυκράτης-Αετός
Πορφύρας-Ένωσης Ιλίου
Νίκη Αμαρουσίου-Καλλιθέα
Λιβαδειά-Ηρόδοτος
12η Αγωνιστική 29/01/12
Εργοτέλης-Χαλκίδα
Πολυκράτης-Έσπερος Λαμίας
Πορφύρας-Αετός
Νίκη Αμαρουσίου-Ένωσης Ιλίου
Λιβαδειά-Καλλιθέα
Ψυχικό-Ηρόδοτος
13η Αγωνιστική 05/02/12
Χαλκίδα-Πολυκράτης
Έσπερος Λαμίας-Πορφύρας
Αετός-Νίκη Αμαρουσίου
Ένωσης Ιλίου-Λιβαδειά
Καλλιθέα-Ψυχικό
Ηρόδοτος-Εργοτέλης
14η Αγωνιστική 12/02/12
Πορφύρας-Χαλκίδα
Νίκη Αμαρουσίου-Έσπερος Λαμίας
Λιβαδειά-Αετός
Ψυχικό-Ένωσης Ιλίου
Ηρόδοτος-Καλλιθέα
Πολυκράτης-Εργοτέλης
15η Αγωνιστική 19/02/12
Χαλκίδα-Νίκη Αμαρουσίου
Έσπερος Λαμίας-Λιβαδειά
Αετός-Ψυχικό
Ένωσης Ιλίου-Ηρόδοτος
Εργοτέλης-Καλλιθέα
Πολυκράτης-Πορφύρας
16η Αγωνιστική 04/03/12
Λιβαδειά-Χαλκίδα
Ψυχικό-Έσπερος Λαμίας
Ηρόδοτος-Αετός
Καλλιθέα-Ένωσης Ιλίου
Πορφύρας-Εργοτέλης
Νίκη Αμαρουσίου-Πολυκράτης
17η Αγωνιστική 18/03/12
Χαλκίδα-Ψυχικό
Έσπερος Λαμίας-Ηρόδοτος
Αετός-Καλλιθέα
Εργοτέλης-Ένωσης Ιλίου
Πολυκράτης-Λιβαδειά
Πορφύρας-Νίκη Αμαρουσίου
18η Αγωνιστική 01/04/12
Ηρόδοτος-Χαλκίδα
Καλλιθέα-Έσπερος Λαμίας
Ένωσης Ιλίου-Αετός
Νίκη Αμαρουσίου-Εργοτέλης
Ψυχικό-Πολυκράτης
Λιβαδειά-Πορφύρας
19η Αγωνιστική 08/04/12
Χαλκίδα-Καλλιθέα
Έσπερος Λαμίας-Ένωσης Ιλίου
Εργοτέλης-Αετός
Πολυκράτης-Ηρόδοτος
Πορφύρας-Ψυχικό
Νίκη Αμαρουσίου-Λιβαδειά
20η Αγωνιστική 22/04/12
Ένωσης Ιλίου-Χαλκίδα
Αετός-Έσπερος Λαμίας
Λιβαδειά-Εργοτέλης
Καλλιθέα-Πολυκράτης
Ηρόδοτος-Πορφύρας
Ψυχικό-Νίκη Αμαρουσίου
21η Αγωνιστική 29/04/12
Χαλκίδα-Αετός
Εργοτέλης-Έσπερος Λαμίας
Πολυκράτης-Ένωσης Ιλίου
Πορφύρας-Καλλιθέα
Νίκη Αμαρουσίου-Ηρόδοτος
Λιβαδειά-Ψυχικό
22η Αγωνιστική 06/05/12
Έσπερος Λαμίας-Χαλκίδα
Ψυχικό-Εργοτέλης
Αετός-Πολυκράτης
Ένωσης Ιλίου-Πορφύρας
Καλλιθέα-Νίκη Αμαρουσίου
Ηρόδοτος-Λιβαδειά