Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής:
Aστέρας Αγ. Δημ.-ΑONA 37-59
Πανιώνιος νέοι – Ίκαρος/Ακαδημία 77-70
Ιάσωνας – ΟΚΕ 69-63
Αετός Καλλ. – Βάρη 56-64
ΝΕ Μεγαρίδος – Ευρυάλη 61-66
Ταταύλα – Έσπερος 76-72 (63-63)
Βουλιαγμένη – Εν. Ν. Περάμου/Μεγάρων 71-68
Τερψιθέα -Θεμιστοκλής 43-53
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 37-59 (18-32)
Διαιτητές: Τζαμάκου – Γεώργου
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Καλογρίδης – Τερκεσίδης): Αναστασάκης2, Σιγάλας 3 (1), Γόντικας 6, Πετρογεωργάκης Ε., Πετρογεωργάκης Μ. 2, Τσαγκάς, Καραϊσκάκης, Μανωλαράκης, Κλάδης 9, Στεφανής 6, Τζημουράκας 3, Κουντούρης 6.
Α.Ο.Ν. Α. (Γκαναβίας): Τσιώκος 14, Παπαδόπουλος 2, Παπαδημητρίου, Παρασκευόπουλος 4, Κουνενής 7, Τσοκάντας, Παγώνης 13 (1), Αποστολόπουλος 7, Χατζηρόδος 6, Κουγιούφας, Κουτρούλης 6, Τσεπαπαδάκης.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΝΕΟΙ) – ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ 77-70 (38-33)
Διαιτητές: Φασόλης – Γαβριήλ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΟΙ (Δεγαΐτας-Καψοκέφαλος): Φραντζής 19, Σμυρνής 7 (1), Γεωργιάδης Χ. 2, Κουλουμπής, Καπέτσης 16(2), Παχής, Παπαζαφειρόπουλος 6, Μελισσουργός 3 (1), Μούστα 17 (2), Κόκκαλης 5, Μπελίτσης 2, Πετρόπουλος.
ΊΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Χαριτάτος): Καρβουνιάρης, Μούτσιος 6 (2), Παπαδάκος 8, Λοϊζίδης 9 (1), Λύτρας 7, Πιτροπάκης 7, Αναστασόπουλος 19 (1), Αποστολόπουλος 2, Μπαλαούρας, Παζαράς 7 (1), Αντωνομανολάκης 3, Σπανογιάννης 2.
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΚΕ 69-63 (35-32)
Διαιτητές: Μπίκας – Λάτσης
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. (Παύλος): Μπάγιας, Χάλαρης, Λαυρέντζος 2, Αθηναίος 21(2), Κογιόνης 7, Μιχάλης 30, Μιστεγνιώτης 2, Μεντής 2, Διαθεσόπουλος 5, Σταυριδάκης, Μαυρίκος.
Ο.Κ.Ε. (Λιαδάκης – Καραχάλιος): Παπαχριστοδούλου, Βασιλείου, Πατάλας 8(2), Βογιατζής Λ. 14 (3), Βογιατζής Α. 2, Ρεντούμης, Ντόμαλης 7 (1), Πέππας 4, Στεφάνου 13 (2), Αντωνάρας 7, Λίγκος 8.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΒΑΡΗ 56-64 (26-22)
Διαιτητές: Ουσταμπασίδης – Στρέμπας
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΙΘ. (Σκληρός): Τριάντης, Πουλοκέφαλος 3, Καραγιαννίδης 23(3), Μυλωνάς 4, Κελέσης 6, Νούτσης 2, Γκιουλιστάνης, Χαλκιαδάκης 2, Γκιοβάσο 14, Μπάρδης 2, Λεμποτέσης.
ΒΑΡΗ (Παγίδας): Παπαγεωργίου 7 (1), Βιδάκης 20, Τζουμάνης 2, Παπακωνσταντίνου 6 (1), Παπασταματίου 11 (1), Βουγιουκλάκης 6, Κόρβιγκτον 12, Καλαϊτζής, Ασπράς, Κατσάκος.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ – ΕΥΡΥΑΛΗ 61-66 (25-37)
Διαιτητές: Ζακεστίδης – Μαραβέλιας
Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Τσακίρης): Υφαντής, Κόντσης 5(1), Θεοδωρικάκος, Κουλουριώτης 12, Γιαννακής, Τσολιάκος 9 (1), Μαζιώτης 14, Παπαδόπουλος 6(1), Θεοδόσης 15.
ΕΥΡΥΑΛΗ (Σίμος – Φελεκίδης): Σταμάτης 4, Βασιλόπουλος 5, Καμπούρης 18(1), Βαφειάδης, Γκονουλού, Τσιούμας 24 (3), Μαγγιώρος 2, Μήτσου 2, Δαγτζής 4, Δημητρακόπουλος 7, Σκουλούδης, Τάγκαλος.
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΣΠΕΡΟΣ 76-72 (63-63) (33-39)
Διαιτητές: Σιώκας – Μέλης
ΤΑΤΑΥΛΑ (Βρεττός – Μεϊμάρογλου): Καραπιπέρης 7 (1), Μαραγκόπουλος 26 (2), Διαμαντής 23 (3), Δελής 6, Κόντης 8, Παχής, Βασιλόπουλος Γ. 2, Αγγελόπουλος 4.
ΈΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. (Θεοδοσίου – Κωσταρέλλος): Πλακογιαννάκης 10 (1), Καπώνης 4, Μανσαράι 10, Βλασσόπουλος 20 (2), Γραμματικός 2, Μπακάλης 6, Πανόπουλος 6, Μαλαματίνας, Ηλιόπουλος 14.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΕΝΩΣΗ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ 71-68 (43-34)
Διαιτητές: Βίλλιας – Γαρδέλης
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Αλεξόπουλος): Μαγγωνάκης 19 (3), Νικολάκης 13 (1), Αναστόπουλος 3 (1), Βουρβούλιας 3, Γιαννούλης 7, Φωτόπουλος 2, Κώτσης, Καλούδης Π., Καλούδης Ν. 6, Ναθαναήλ 11, Τσιλιβάκος, Διγενής 6.|
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ /ΜΕΓΑΡΩΝ(Μαρίνος): Προσελέντης 21, Χρυσούλης 3 (1), Τεπελίδης, Σούρδης 2, Τουμπανιάρης 2, Μαργώνης 10, Ανθρακόπουλος 20 (3), Καραΐσκος 2, Τσέλιος 6, Μουστόπουλος 2.
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 43-53(23-24)
Διαιτητές: Νανούρης, Καρακωνσταντόπουλος
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος – Ζλάτης): Γεωργούτσος 8, Βλουτής 11, Χατζηδάκης 7, Χιουτακάκος 6 (1), Γιαχαλής 4 (1), Γιαχνάκης, Λουλουδάκης 3, Μουκοβίνας, Αποστολάκης, Ψιακής 4, Μπουγάτσος, Αρώνης.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Μελέτης): Βαρδάλος 6 (1), Δοροβίτσας 5, Ρένεσης 2, Αξιώτης 2, Αποστόλου 12 (1), Τρυφωνόπουλος 14, Κουτσουβάς 12 (2), Τσελεπίδης.
Η επόμενη αγωνιστική(7η, 18/11) :
ΑONA – Πανιώνιος νέοι
Ίκαρος/Ακαδημία – Ιάσωνας
ΟΚΕ – Αετός Καλλ.
Βάρη – ΝΕ Μεγαρίδος
Ευρυάλη – Ταταύλα
Έσπερος –Τερψιθέα
Εν. Ν. Περάμου/Μεγάρων – Αστέρας Αγ. Δημ.
Βαθμολογία
Ομάδα | Βαθ. | N. | Η. | Πόντοι |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ | 11 | 5 | 1 | 337-280 |
ΕΥΡΥΑΛΗ | 10 | 5 | 0 | 358-271 |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | 10 | 4 | 2 | 407-392 |
ΤΑΥΤΑΛΑ | 9 | 4 | 1 | 355-287 |
ΑΟΝΑ | 9 | 3 | 3 | 337-330 |
ΕΝΩΣΗ Ν ΠΕΡ/ΜΟΥ-ΜΕΓ | 9 | 3 | 3 | 340-340 |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | 9 | 3 | 3 | 322-329 |
ΒΑΡΗ | 8 | 3 | 2 | 311-294 |
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ | 8 | 3 | 2 | 314-308 |
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. | 8 | 2 | 4 | 401-411 |
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ | 8 | 2 | 4 | 375-424 |
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 7 | 2 | 3 | 303-278 |
ΟΚΕ | 7 | 2 | 3 | 279-303 |
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | 7 | 1 | 5 | 343-417 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. | 6 | 0 | 6 | 273-391 |
*Οι ομάδες με μαύρο έχουν παίξει με τους νέους του Πανιώνιου
**Οι νέοι του Πανιώνιου είναι εκτός συναγωνισμού