Στις 13 Οκτωβρίου θα αρχίσει το πρωτάθλημα της Α2 για τη σεζόν 2012-13. Το αναλυτικό πρόγραμμα, μετά την κλήρωση που ολοκληρώθηκε πριν από λίγη ώρα σε ειδικά διαμορφωμένη αίθουσα του Divani Caravel έχει ως εξής:
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2012-2013
1η Αγωνιστική – 13/10/12
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΛΑΥΡΙΟ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΚΑΠ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΟΦΗ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
2η Αγωνιστική – 20/10/12
ΛΑΥΡΙΟ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΠ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΦΗ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
3η Αγωνιστική – 27/10/12
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΑΠ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΦΗ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ
4η Αγωνιστική – 03/11/12
ΚΑΠ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΟΦΗ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ
5η Αγωνιστική – 10/11/12
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΟΦΗ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΛΑΥΡΙΟ – ΚΑΠ
6η Αγωνιστική – 17/11/12
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΟΦΗ – ΛΑΥΡΙΟ
ΚΑΠ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
7η Αγωνιστική – 24/11/12
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ – ΚΑΠ
ΛΑΥΡΙΟ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΟΦΗ
8η Αγωνιστική – 01/12/12
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΟΦΗ – ΚΑΠ
9η Αγωνιστική – 08/12/12
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΟΦΗ
ΛΑΥΡΙΟ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΑΠ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
10η Αγωνιστική – 15/12/12
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΛΑΥΡΙΟ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΑΠ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΟΦΗ
11η Αγωνιστική – 05/01/13
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΛΑΥΡΙΟ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΠ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΟΦΗ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
12η Αγωνιστική – 12/01/13
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΛΑΥΡΙΟ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΑΠ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΟΦΗ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
13η Αγωνιστική – 19/01/13
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΛΑΥΡΙΟ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΚΑΠ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΟΦΗ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
14η Αγωνιστική –
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΛΑΥΡΙΟ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΠ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΟΦΗ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
15η Αγωνιστική –
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΛΑΥΡΙΟ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΑΠ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΟΦΗ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
16η Αγωνιστική –
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΚΑΠ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΟΦΗ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΛΑΥΡΙΟ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
17η Αγωνιστική –
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΑΠ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΟΦΗ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΛΑΥΡΙΟ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
18η Αγωνιστική –
ΟΦΗ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΚΑΠ – ΛΑΥΡΙΟ
19η Αγωνιστική –
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΛΑΥΡΙΟ – ΟΦΗ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΚΑΠ
20η Αγωνιστική –
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΚΑΠ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ
ΟΦΗ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
21η Αγωνιστική –
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΛΑΥΡΙΟ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΚΑΠ – ΟΦΗ
22η Αγωνιστική –
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΟΦΗ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΛΑΥΡΙΟ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΚΑΠ
23η Αγωνιστική –
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΛΑΥΡΙΟ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΑΠ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΟΦΗ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
24η Αγωνιστική –
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΛΑΥΡΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΑΠ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΟΦΗ
25η Αγωνιστική –
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΛΑΥΡΙΟ – Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ.
ΚΑΠ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΦΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
26η Αγωνιστική –
ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΛΑΥΡΙΟ
Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜ. – ΚΑΠ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΦΗ
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ