Α’ Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών
1η Αγωνιστική – Τετάρτη 21/09/2022
Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής
1. ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 58-92
2. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 75-70
3. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 20-0
4. ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 77-79
5. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 57-55
6. ΚΑΠ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 78-59
7. ΑΣ ΣΦΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-20
8. ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 95-73
9. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ 42-60
9α. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 74-70
Όμιλος Βορρά Γ’ Εθνικής
10. ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 55-86
11. ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 93-80
12. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 72-61
13. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 81-71
14. ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 96-59
15. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20-0
16. ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 87-79
17. ΜΕΝΤ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 61-99
18. ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 85-54
Όμιλος Νότου Β’ Εθνικής
19. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 67-61
20. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 0-20
21. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΦΗ 106-62
22. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-20
23. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 0-20
24. ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 20-0
25. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 94-79
26. ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 71-83
27. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 57-83
A/A ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Όμιλος Βορρά Β’ Εθνικής
28. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20-0
29. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 20-0
30. ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 67-89
31. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 93-83
32. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 54-52
33. ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ 60-83
34. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 71-74
35. ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 56-62
A/A ΧΑΝΘ
2η Αγωνιστική – Κυριακή 25/09/2022
Όμιλος Νότου Γ’ Εθνικής
36. ΚΑΠ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 84-74
37. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 76-71
38. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 82-57
39. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 72-55
40. ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 81-79 70-70
Όμιλος Βορρά Γ’ Εθνικής
41. ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 70-44
42. ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 61-63
43. ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 83-70
44. ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 69-79
A/A ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
Όμιλος Νότου Β’ Εθνικής
45. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 58-81
46. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 20-0
47. ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 70-83
48. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
49. ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 64-71
Όμιλος Βορρά Β’ Εθνικής
50. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΧΑΝΘ 75-67
51. ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
52. ΔΕΚΑ – ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 64-57
53. ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 82-88
A/A ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
3η Αγωνιστική – Κυριακή 02/10/2022
Όμιλος Γ’ Εθνικής
54. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
55. ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ – ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
56. ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
57. ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
58. ΚΑΠ – ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ
Β’ Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρών
1η Αγωνιστική – Τετάρτη 12/10/2022
59. ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
60. ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ (ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΕ) – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
61. Νικητής Α55 – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
62. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
63. Νικητής Α54 – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
64. Νικητής Α56 – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
65. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
66. Νικητής Α58 – Νικητής Α48
67. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
68. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
69. ΟΜΑΔΑ B’ ΕΘΝΙΚΗΣ Α.Α. (Νικητής Α35) – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
70. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
71. Νικητής Α51 – ΔΕΚΑ
72. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
73. Νικητής Α57 – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Α/Α ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2η Αγωνιστική – Τετάρτη 19/10/2022
74. Νικητής Α49 – Νικητής Α73
75. Νικητής Α66 – Νικητής Α61
76. Νικητής Α71 – Νικητής Α69
77. Νικητής Α60 – Νικητής Α70
78. Νικητής Α65 – Νικητής Α72
79. Νικητής Α67 – Νικητής Α68
80. Νικητής Α63 – Νικητής Α64
81. Νικητής Α62 – Νικητής Α59
3η Αγωνιστική – Τετάρτη 09/11/2022
82. Νικητής Α80 – Νικητής Α75
83. Νικητής Α77 – Νικητής Α81
84. Νικητής Α74 – Νικητής Α78
85. Νικητής Α79 – Νικητής Α76