Μία ώρα νωρίτερα θα αρχίσει το παιχνίδι της 14ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Φίλιππο Βέροιας και το Ψυχικό.
Η ανακοίνωση:
«Για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο Σωματείων, ο αγώνας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας – ΑΕ Ψυχικού για την 14η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α2’ Εθνικής κατηγορίας Ανδρών της 23/01/2016 αντί ώρας 17.00, θα διεξαχθεί ώρα 16.00 στο κλειστό γυμναστήριο ΔΑΚ Βικέλας Μακροχωρίου».