Αήττητες συνεχίζουν στη Β’ ΕΣΚΑΝΑ, Τερψιθέα Γλυφάδας, Ευρυάλη και Ενωση Περάμου.
2 αγωνιστική:
Εν. Ν. Περάμου/Μεγάρων –AONA 62-59
Θεμιστοκλής – Ίκαρος/Ακαδημία 41-56
Τερψιθέα –ΟΚΕ 57-33
Βουλιαγμένη – Βάρη 61-59
Αστέρας Αγ. Δημ. – Ευρυάλη 49-61
Πανιώνιος νέοι – Ταταύλα 60-63
Ιάσωνας Νικ. – ΝΕ Μεγαρίδος 66-70
Έσπερος – Αετός Καλλ. 78-72
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ –ΑΟΝΑ 62-59 (29-32)
Διαιτητές: Μαραβέλιας – Καρακωνσταντόπουλος
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ (Στρατήγης): Προσελέντης 14 (1), Χρυσούλης 4, Σούρδης , , Δομπρογιάννης , Τουμπανιάρης , Μαργώνης 13, Κολοβός 5 (1), Ανθρακόπουλος 16 (4), Καραίσκος 2, Τσέλιος 8, Μουστόπουλος , Ρόκκος .
ΑΟΝΑ (Γκαναβίας , Χαρεράς ): Κουνενής 7 (1), Αποστολόπουλος 3, Παπαδόπουλος 16, Παπαδημητρίου Κ. , Κουτρούλης , Κιουγιούφας 4, Παπαδημητρίου Τ. 8, Χατζηρόδος 2,Ψυχογιός 7, Τσιώκος 5, Παρασκευόπουλος 7 .
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ.- ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. 78-72 (42-36)
Διαιτητές: Ζακεστίδης – Ουσταμπασίδης
ΕΣΠΕΡΟΣ (Θεοδοσίου, Κωσταρέλος): Μπακάλης 7 (1), Βλασσόπουλος , Πανόπουλος 9 (2), Στσινόπουλος , Μιχαλάς Αλ. 8, Πλακογιαννάκης 20, Μανσαράϊ 15, Ηλιόπουλος 4 , Γραμματικός 15, Χαρουνί.
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛ. (Σκληρός, Μαγγιώρος): Πουλοκέφαλος 2, Νούτσης 2, Μυλωνάς 17 (1), Κοντός , Λεμποτέσης , Χαλκιαδάκης 10, Γκιοβάσο 33 (1) , Μπάρδης 8, Τρουπής.
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ -ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ 41-56 (22-30)
Διαιτητές : Βίλιας – Λάτσης
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (Μελέτης Γ., Παπαδόπουλος): Ρένεσης 5, Αλεξιάδης 2 , Αποστόλου 12, Μαστρογιάννης 10, Καφαντάρης, Πασαδάκης 2, Τρυφωνόπουλος 10.
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Χαριτάτος, Φαζός): Μούτσιος , Ντεροχονεσιάν 23 (3), Παπαδάκος , Γκανιάτσας 2, Λύτρας 5, Πιτροπάκης 4, Αναστασόπουλος 14 (1), Αποστολόπουλος , Παζαράς , Αντωνομανωλάκης 2, Σπανογιάννης 6 (1).
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΟΚΕ 57-33 (24-10)
Διαιτητές : Σιώκας – Αρφαρά
ΤΕΡΨΙΘΕΑ (Λαμπρόπουλος, Ζλάτης): Γεωργούτσος 20, Μουκοβίνας 2, Βλουτής 14 (1) , Σταυρόπουλος 6 (2) , Χατζηδάκης 2, Χιουτακάκος 4, Γιαχαλής , Λουλουδάκης 2, Γιαχνάκης , Ψιακής 6, Αρώνης , Μπουγάτσος 1.
ΟΚΕ (Λιαδάκης , Καραχάλιος): Παπαχριστοδούλου , Στεφάνου 9 (2), Πατάλας , Βογιατζής Α. 4, Ρεντούμης 3, Βογιατζής , Λύγκος 17, Παπανικολάου, Ντομάλης , Πέππας , Βογιατζής Ε.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΒΑΡΗ 61-59 (28-22)
Διαιτητές : Νανούρης – Γαρίνη
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Αλεξόπουλος): Τσιλιβάκος 1, Μαγγωνάκης 15 (3) , Νικολάκης 4, Αναστόπουλος 4, Βουρβούλιας 8(1), Διγενής, Μπέττας 3, Φωτόπουλος 6, Καλούδης Π., Καλούδης Ν. 8 (2) , Ναθαναήλ 4, Γιαννούλης.
ΒΑΡΗ (Παγίδας): Βιδάκης 21 (4), Παπαγεωργίου 8, Καλαϊτζής 2, Τζουμάνης , Παπακωνσταντίνου 14 (1), Παπασταματίου 12 (2), Ασπράς 2.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΥΡΥΑΛΗ 49-61(27-32)
Διαιτητές : Μέλης – Γεώργου
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Καλογρίδης , Τερκεσίδης): Αναστασάκης 3(1), Τζιμουράκας 6, Κόντης 4, Κουντούρης 2, Γόντικας 9, Στεφανής 21(3), Πετρογεωργάκης 1, Καραϊσκάκης 2, Σιγάλας , Τσάγκας 1, Μανωλαράκης.
ΕΥΡΥΑΛΗ (Σίμος , Φελεκίδης): Σταμάτης 3 (1), Βασιλόπουλος 8, Καμπούρης 6, Βαφειάδης 2, Γκονουλού , Βατιμπέλας 4, Τσιούμας 24 (3), Μαγγιώρος 4, Μήτσου 4, Δαγτζής 4, Σκουλούδης , Δημητρακόπουλος 2.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΟΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ 60-63 (14-33)
Διαιτητές: Ντζαμάκου – Φασόλης
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΕΟΙ (Δεγαίτας , Καψοκέφαλος): Καπέτσης 6, Μούστα 15, Φρατζής 16, Αλεξόπουλος 9(2), Κόκαλης , Σμυρνής , Παπαστέργιος 4, Γεωγιάδης Χ., Πέτσας . Παναγιωταράς 6, Γεωργιάδης Γ. 4.
ΤΑΤΑΥΛΑ (Βρεττός, Μεϊμάρογλου): Καραπιπέρης 3, Αγγελόπουλος 6 (2) , Πανόπουλος 2, Μαραγκόπουλος 17, Καναρίδης , Χατζόγλου , Διαμαντής 23 (4), Κακαβάνος , Φαλιάγκας 4 , Κόντης 2, Παχής 6, Βασιλόπουλος.
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. -Ν.Ε. ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 66-70 (60-60 κ.α) (31-27)
Διαιτητές : Κάρδαρης – Δελαγραμμάτικας
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. (Έξαρχος): Μπάγιας 6 (2), Λαυρέντζος 8 (1), Κοτρώτσος 4 , Κογιώνης 14 , Μιχάλης 20 , Σταυριδάκης 1, Μυστενιώτης 1, Μεντής 8 (1), Διαθεσόπουλος 4.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Τσακίρης , Μαργέτης): Υφαντής 5 (1), Θεοδωρικάκος 9, Κουλουριώτης 2, Γιαννακής 10 (2), Τσολιάκος 7 (1), Παπαδόπουλος 17 (2), Θεοδόσης 9 (1), Μαζιώτης 4, Κόντσης 7 (1).
Ομάδα | Βαθ. | N. | Η. | Πόντοι |
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑ | 4 | 2 | 0 | 130-84 |
ΕΥΡΥΑΛΗ | 4 | 2 | 0 | 128-107 |
ΕΝΩΣΗ Ν. ΠΕΡ/ΜΟΥ-ΜΕΓ. | 4 | 2 | 0 | 126-120 |
ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ | 3 | 1 | 1 | 117-105 |
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ | 3 | 1 | 1 | 123-116 |
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 3 | 1 | 1 | 140-141 |
ΕΣΠΕΡΟΣ | 3 | 1 | 1 | 132-136 |
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | 3 | 1 | 1 | 119-126 |
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ | 3 | 1 | 1 | 95-104 |
ΤΑΤΑΥΛΑ | 2 | 1 | 0 | 76-38 |
ΜΕΓΑΡΙΔΑ | 2 | 1 | 0 | 70-66 |
ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ | 2 | 0 | 2 | 129-138 |
ΒΑΡΗ | 2 | 0 | 2 | 110-134 |
ΕΛΕΥΣΙΝΑ | 2 | 0 | 2 | 81-111 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. | 2 | 0 | 2 | 87-137 |
-Οι νέοι του Πανιωνίου είναι εκτός συναγωνισμού
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/10) : AONA – Θεμιστοκλής , Ίκαρος/Ακαδημία – Τερψιθέα , ΟΚΕ – Βουλιαγμένη , Βάρη – Αστέρας Αγ. Δημ. , Ευρυάλη – Πανιώνιος νέοι , Ταταύλα – Ιάσωνας Νικ. , ΝΕ Μεγαρίδος – Αετός Καλλ., Έσπερος – Εν. Ν. Περάμου/Μεγάρων