1η Αγωνιστική – 23/10/11
Κομοτηνή – Ελευθερούπολη
Αργοναύτης – Κένταυρος
Δόξα Πευκών – Μαντουλίδης
Τιτάνες Δράμας- Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
Ιωνικός Ιωνίας – Απόλλων Καλ.
Μέγας Αλέξανδρος- Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
2η Αγωνιστική – 30/10/11
Κένταυρος – Κομοτηνή
Μαντουλίδης – Αργοναύτης
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Δόξα Πευκών
Απόλλων Καλ. – Τιτάνες Δράμας
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Ιωνικός Ιωνίας
Ελευθερούπολη – Μέγας Αλέξανδρος
3η Αγωνιστική – 06/11/11
Κομοτηνή- Μαντουλίδης
Αργοναύτης – Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
Δόξα Πευκών- Απόλλων Καλ.
Τιτάνες Δράμας- Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
Ιωνικός Ιωνίας – Μέγας Αλέξανδρος
Ελευθερούπολη – Κένταυρος
4η Αγωνιστική – 13/11/11
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Κομοτηνή
Απόλλων Καλ. – Αργοναύτης
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Δόξα Πευκών
Μέγας Αλέξανδρος- Τιτάνες Δράμας
Ιωνικός Ιωνίας – Ελευθερούπολη
Μαντουλίδης – Κένταυρος
5η Αγωνιστική – 27/11/11
Κομοτηνή- Απόλλων Καλ.
Αργοναύτης – Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
Δόξα Πευκών- Μέγας Αλέξανδρος
Τιτάνες Δράμας- Ιωνικός Ιωνίας
Ελευθερούπολη – Μαντουλίδης
Κένταυρος – Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
6η Αγωνιστική – 04/12/11
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Κομοτηνή
Μέγας Αλέξανδρος- Αργοναύτης
Ιωνικός Ιωνίας – Δόξα Πευκών
Τιτάνες Δράμας- Ελευθερούπολη
Απόλλων Καλ. – Κένταυρος
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Μαντουλίδης
7η Αγωνιστική – 11/12/11
Κομοτηνή- Μέγας Αλέξανδρος
Αργοναύτης – Ιωνικός Ιωνίας
Δόξα Πευκών- Τιτάνες Δράμας
Ελευθερούπολη – Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
Κένταυρος – Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
Μαντουλίδης – Απόλλων Καλ.
8η Αγωνιστική – 18/12/11
Ιωνικός Ιωνίας – Κομοτηνή
Τιτάνες Δράμας- Αργοναύτης
Δόξα Πευκών- Ελευθερούπολη
Μέγας Αλέξανδρος- Κένταυρος
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Μαντουλίδης
Απόλλων Καλ. – Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
9η Αγωνιστική – 08/01/12
Κομοτηνή- Τιτάνες Δράμας
Αργοναύτης – Δόξα Πευκών
Ελευθερούπολη – Απόλλων Καλ.
Κένταυρος – Ιωνικός Ιωνίας
Μαντουλίδης – Μέγας Αλέξανδρος
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
10η Αγωνιστική – 15/01/12
Δόξα Πευκών- Κομοτηνή
Αργοναύτης – Ελευθερούπολη
Τιτάνες Δράμας- Κένταυρος
Ιωνικός Ιωνίας – Μαντουλίδης
Μέγας Αλέξανδρος- Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Απόλλων Καλ.
11η Αγωνιστική – 22/01/12
Κομοτηνή- Αργοναύτης
Ελευθερούπολη – Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
Κένταυρος – Δόξα Πευκών
Μαντουλίδης – Τιτάνες Δράμας
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Ιωνικός Ιωνίας
Απόλλων Καλ. – Μέγας Αλέξανδρος
12η Αγωνιστική – 29/01/12
Ελευθερούπολη – Κομοτηνή
Κένταυρος – Αργοναύτης
Μαντουλίδης – Δόξα Πευκών
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Τιτάνες Δράμας
Απόλλων Καλ. – Ιωνικός Ιωνίας
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Μέγας Αλέξανδρος
13η Αγωνιστική – 05/02/12
Κομοτηνή- Κένταυρος
Αργοναύτης – Μαντουλίδης
Δόξα Πευκών- Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
Τιτάνες Δράμας- Απόλλων Καλ.
Ιωνικός Ιωνίας – Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
Μέγας Αλέξανδρος- Ελευθερούπολη
14η Αγωνιστική – 12/02/12
Μαντουλίδης – Κομοτηνή
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Αργοναύτης
Απόλλων Καλ. – Δόξα Πευκών
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Τιτάνες Δράμας
Μέγας Αλέξανδρος- Ιωνικός Ιωνίας
Κένταυρος – Ελευθερούπολη
15η Αγωνιστική – 19/02/12
Κομοτηνή- Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
Αργοναύτης – Απόλλων Καλ.
Δόξα Πευκών- Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
Τιτάνες Δράμας- Μέγας Αλέξανδρος
Ελευθερούπολη – Ιωνικός Ιωνίας
Κένταυρος – Μαντουλίδης
16η Αγωνιστική – 04/03/12
Απόλλων Καλ. – Κομοτηνή
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Αργοναύτης
Μέγας Αλέξανδρος- Δόξα Πευκών
Ιωνικός Ιωνίας – Τιτάνες Δράμας
Μαντουλίδης – Ελευθερούπολη
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Κένταυρος
17η Αγωνιστική – 18/03/12
Κομοτηνή- Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
Αργοναύτης – Μέγας Αλέξανδρος
Δόξα Πευκών- Ιωνικός Ιωνίας
Ελευθερούπολη – Τιτάνες Δράμας
Κένταυρος – Απόλλων Καλ.
Μαντουλίδης – Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
18η Αγωνιστική – 01/04/12
Μέγας Αλέξανδρος- Κομοτηνή
Ιωνικός Ιωνίας – Αργοναύτης
Τιτάνες Δράμας- Δόξα Πευκών
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Ελευθερούπολη
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Κένταυρος
Απόλλων Καλ. – Μαντουλίδης
19η Αγωνιστική – 08/04/12
Κομοτηνή- Ιωνικός Ιωνίας
Αργοναύτης – Τιτάνες Δράμας
Ελευθερούπολη – Δόξα Πευκών
Κένταυρος – Μέγας Αλέξανδρος
Μαντουλίδης – Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Απόλλων Καλ.
20η Αγωνιστική – 22/04/12
Τιτάνες Δράμας- Κομοτηνή
Δόξα Πευκών- Αργοναύτης
Απόλλων Καλ. – Ελευθερούπολη
Ιωνικός Ιωνίας – Κένταυρος
Μέγας Αλέξανδρος- Μαντουλίδης
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
21η Αγωνιστική – 29/04/12
Κομοτηνή- Δόξα Πευκών
Ελευθερούπολη – Αργοναύτης
Κένταυρος – Τιτάνες Δράμας
Μαντουλίδης – Ιωνικός Ιωνίας
Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος
Απόλλων Καλ. – Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών
22η Αγωνιστική – 06/05/12
Αργοναύτης – Κομοτηνή
Ορφέας Ν. Σκοπού Σερρών – Ελευθερούπολη
Δόξα Πευκών- Κένταυρος
Τιτάνες Δράμας- Μαντουλίδης
Ιωνικός Ιωνίας – Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος- Απόλλων Καλ.