Οι διαιτητές που θα σφυρίζουν τους αγώνες της Κυριακής στη Γ’ εθνική ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ:
Κυριακή 30 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος Νότου
Αρχαίας Ολυμπίας 17.00 ΑΟ Ολυμπιονίκης-ΑΕΠ Ολυμπιάς Καρακάσης-Κρεσταινίτης (Αθανασίου)
Ζ.Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Κεραυνός Αιγίου Λουκαράκης-Πρωτούλης (Φαλούκας)
Αγ.Δημητρίου (νέο) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Ποσειδών Λουτρ. Κυριακόπουλος-Λιότσος (Σακελλαρίου Γ)
Χολαργού 17.00 ΚΟ Χολαργού-ΑΣ Απολλωνιάς Μαρνελάκης-Κώτσου (Λημνιάτης)
Παν.Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟ ΠΑ-ΑΟΝΣ Μίλων Νάκας-Ρίζος (Μάρκου)
Μεγαλόπολης 12.00 ΑΕΜ Πολύβιος-ΓΑΣ Κρόνος Ιωαν. Μαγγωνάκης-Χρηστίδης Ηλ. (Γιαλικάρης)
2ος Όμιλος Νότου
Πυθαγόρειο 13.00 ΑΟ Πολυκράτης-ΓΠΣ Χαλκίδας Διμπινούδης-Μελής
Π.Σαλπέα 17.00 Πορφύρας-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Καραλής-Φάκαρος (Κουλούρης)
Σπ.Λούη Αμ. 17.00 Νίκη Αμ.-Αετός ΓΑΣ Καραβίτης-Τσαχάκης (Χαρεμής)
Λιβαδειάς 17.00 ΑΕ Λιβαδειάς-ΑΟ Ένωση Ιλίου Μπούσιας-Στάθη (Χριστοδούλου Γ)
Ψυχικού 17.00 ΑΕ Ψυχικού-Πόλις ΑΣ Καλλιθέας Μπούκας-Τσουραπάς (Παπαγιαννόπουλος)
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Ηρόδοτος Χαλαμπαλάκης-Βαλούρδος (Γιαννακουδάκης)
1η αγωνιστική
Κανήθου 16.00 ΓΠΣ Χαλκίδας-Εργοτέλης Παπανικολάου (Αθ)-Μανουσόπουλος (Χρήστου)
1ος Όμιλος Βορρά
Αλκαζάρ 18.00 Αστέρας Λάρ.-Μεταμόρφωση Β. Τζίμα-Σιταρίδης (Γκανάτσιος)
ΔΑΚ Βικέλας 18.00 Φίλιππος Βέρ.-Άργος Ορ. Δημάδης-Τατούδης (Μελανίδης)
Ανατόλια 18.00 Ανατόλια-Αλεξάνδρεια Τσουμαχίδης-Ζαχαρής (Τζιοπάνος)
Β.Παρασκευοπούλου 18.00 ΓΣ Βόλου-Φοίνιξ Λάρ. Ταρενίδης Κ-Παπανικολάου (Μόρφη)
Αιγινίου 18.00 Αιγινιακός-Ηρακλής Κοζ. Αγορογιάννης-Γερακίνης (Γιαμούζης)
2ος Όμιλος Βορρά
Αγ. Παύλου Χαλκ. 18.00 Κένταυρος-Κομοτηνή Ζαγορίδης-Φουτζήλας (Βαφείδης)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Αργοναύτης Θεοδώρου-Μανιός (Σκούλος)
Ν.Τρίγλιας 18.00 Ευρώπη 87 Πεύκ.-Δόξα Πεύκων Καλογερόπουλος (Β)-Παργιαννόπουλος (Μηνοβγιούδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Τιτάνες Δρ. Θωμόπουλος-Ξέρας (Βορεάδης)
Νέου Σκοπού 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ιωνικός Ιων. Μερτζάνης-Τσιαπλής (Λαμπρίδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Μ.Αλέξανδρος Ρούκας-Ντούρας (Ιατρίδης).